Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedszkole Poznań

Polecane posty

Gość gość

Szukam przedszkola w Poznaniu. Tak na szybko. Co możecie mi polecić. Słyszałam dobre opinie o Domowym Przedszkolu Chatka Puchatka. Co wy powiecie mi na temat tego przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Lenka chodzi do Słodkiego Domku;) we wrześniu rozdano ankiety które mialy pomoc w określeniu typu inteligencji każdego dziecka, jest to związane z metoda Gardnera , która się teraz w przedzkolu wprowadza;) widac entuzjazm nauczycieli a to dla mnie także bardzo wazne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka chodzi do przedszkola „Tajemniczy Ogród” Montessori – www.montessoripoznan.pl. Placówka jest naprawdę przyjazna, opiera się na tolerancji, brania pod uwagę zdania dzieci. Dużym plusem, jak dla mnie, są także godziny otwarcia – od 6 do 18. W przedszkolu istnieje również grupa żłobkowa dla dzieci do 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhymm. twoja córka jasne.. to juz 3 temat na którym zachwalasz to przedszkole w krótkim odstepie czasu wiec nie sciemniaj reklamodawco:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka od tego roku będzie uczęszczała do tego przedszkola http://latawce-dmuchawce.pl/ i jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie to. W przedszkolu panuje bardzo fajna atmosfera, przez jego wystrój, do tego jest ogród z placem zabaw. Dzieci uczą się przez zabawę, do każdego dziecka kadra będzie podchodzić indywidualnie. Same plusy i fajne godziny otwarcia 7:00-17:30 obecnie trwa rekrutacja na wrzesień, według mnie jak ktoś chce zapisać dziecko do dobrego przedszkola to powinien się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×