Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AJW

PYTANIE O URLOP WYPOCZYNKOWY

Polecane posty

Gość AJW

Witam! Chciałabym sie dowiedziec czy należa mi sie pieniądze w czasie urlopu wychowawczego.Jak to jest obliczane,mój mąż zarabia ok.1700 brutto a ja w tej chwili 900brutto.Czy w takiej sytuacji należałyby mi sie jakiekolwiek pieniadze?Czytałam gdzies ze stawka na osobe wynosi do 500 zł,ale czy to jest brutto,czy netto,i czy liczy sie tu tez moje wynagrodzenie czy tylko meza.Bardzo prosze o szybka odpowiedz. A.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale o co ty pytasz
tak dokładnie. jakie pieniądze za urlop wypoczynkowy? Jestes zwalniana? Zakład pracy likwidowany? I co do tego mają zarobki Twojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJW
Jakbym chciała po macierzyńskim isc na wychowawczy,to podobno mozna dostac jakas kase ok 400 zł,tylko nie wiem jak oni to licza,bo niestety nie jest mnie stac aby siedziec z dzidziusiem w domu bez zadnej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJW
sorki chodzi o urlop wychowawczy,mała a moze duza pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale o co ty pytasz
chodzi Ci o zasiłek. O tym nie umiem Ci nic powiedzieć. Ale był tu juz taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjaśniałam to już 1000 razy np. na topiku Maj 2006 strona 16, wypowiedzi z moim nikiem. Poczytajcie a na pytania odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJW
sorki ale jestem tutaj pierwszy raz i niebardzo wiem jak to znalezc aga28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJW
dzieki,juz wszystkon wiem i jestem bardzo zmartwiona tym .Niestety nie nalezy mi sie zasiłek wychowawczy.Nie wyobrazam sobie zostawic dziecka po 16tyg po macierzynskim.Odrazu odechciało mi sie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJW
i co jam biedna teraz zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sobie tego nie wyobrażałam, ale musiałam wrócić do pracy. Taka to juz jest \"polityka prorodzinna\" naszego państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×