Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia-podwójna:)

rutinoscorbin dla dzieci

Polecane posty

Gość mamusia-podwójna:)

W jakim wieku można zacząć podawać. Na ulotce jest napisane, że poniżej 6 lat należy skonsultować się z lekarzem. ostatnio moich maluchom trochę ciekło z nosa i pokasływały i podałam właśnie po tabletce rutinoscorbinu. Mają 2 i 3 lata? Nic innego akurat nie miałam? Przesadziłam? Bo wiem, ze w wieku trzech lat niektórzy lekarze już przepisują. A Wy co podajecie takim maluchom gdy jeszcze za wcześnie na antybiotyk a syropki już nie bardzo pomagają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia-podwójna:)
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl;dfghjkl
jest syrop dla dizeci - odpowiednik rutinoscorbinu nawet podobnie się nazywa - ale nie pamietam dokładnej nazwy, bo mój mały jest juz duży :) zapytaj w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia-podwójna:)
rutinacea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl;dfghjkl
na etykietce jest chyba narysowany miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma nic lepszego
niż tran. Dla niemowląt już od 6 tygodnia życia w postaci kropelek i starszym dzieciom w postaci żelek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia-podwójna:)
właśnie czytam czasem że niektórzy podają tran... Ale jakoś nie jestem przekonana. Nie wiem dlaczego, ale jakoś nazwa źle mi się kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia-podwójna:)
no chodzi ci o rutinacea - tam jest też miś na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma nic lepszego
A wcale niepotrzebnie;) Dzisiejszy tran jest smakowy:) i naprawdę da się przełknąć:) Mój 5 letni synek uwielbia tran w postaci żelek, wcześniej podawałam mu w postaci kropelek. Dodam, że w swoim 5 letnim życiu miał tylko 3 razy antybiotyk:) # miesięcznej córeczce tez podaję od 6 tygodnia... No cóż, ale są gusta i guściki :) Pozdrawiam i życzę wiele zdrówka naszym Maluchom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest z rutinoscorbinem. ja też podaję tran. mój pije Molers wieloowocowy. rok temu dostawał cytrynowy, ale teraz nie chciał ruszyć, a ten bierze bez problemu. na etykiecie pisze że jest od 3 r. ż. ale moja pediatra stwierdziła ze mogę bez obaw podać, więc podaję :) nie jest zły w smaku, a mały sam się dopomina o "soczek z rybki" przed spacerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za molers płaciłam niecałe 30 zł. jedna taka buteleczka (250 ml) starcza mi na ok 2 miesiące, bo mały pije po 1 łyżeczce dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia-podwójna:)
czyli podajecie tran profilaktycznie? A ja pytam o takie "specyfiki" które działają, gdy już coś się dzieje, bo tak to podaje mulisanostol moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem polecam Ci syropek pelavo . Przy takich objawach jak cieknący nos i kaszel u dzieci, to ten syrop zwalczy objawy szybko a skłąd ma super więc bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaśkaK
A ja jak widzę, że coś zaczyna brać mojego 4,5 latka tak jak dziś to podaję syrop Pyrosal, dziś podałam też rano i wieczorem coś jak rutinoscorbin tylko tańszy zamiennik pod inną nazwą - od rana miał temp ok.37, spać kładł się z 36,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×