Odpowiedz na ten temat

sama gorczka u 4 latka

• dagusia82 2012.12.15 [11:46]
    kochane mamy, córka ma prawie 4 lata, wczoraj rano wszystko było ok, byłyśmy na spacerze, obiadu juz za bardzo nie chciała, potem zaczęła się pokładać. Po południu 38 gorączki, zwymiotowała po syropie przeciwgorączkowym, dałam paracetamol w czopku i spadła temp.o 23 miała 38,4, po czopku spadła. od rana ma 37, 3-4 i zadnych innych objawów. kataru kaszlu nic, gardło nie boli biegunki nie ma nie wymiotuje. dodam jeszcze ze perzed tym obiadem zjadła żelka z tranem, na pocątku myślałam ze po tym zygneła ale skąd ta gorączka. nie wiem czy wzywac lekarza czy poczekać.
    Martynka ur. 05.02.2009 Dominika ur. 18.09.2012
  • możliwe bakterie 2012.12.15 [13:53]
    Hej moja córka miała to samo przez tydzień czasu gorączka 39-40 stopni. Po za tym żadnych innych objawów. Lekarz zlecił morfologie i CRP i wyszło że jest jakieś zakażenie bakteryjne ale nie za bardzo wiadomo gdzie. Dostała antybiotyk i po 2 dniach już jest lepiej.
  • olk 2012.12.15 [14:00]
    u mojego było tak dwa dni gorączka trzeci dzień juz po gorączce za to wieczorne mleko zwrócone a rano kaszel ,co sie okazało zapalenie krtani .
  • mój syn raz tak miał 2012.12.15 [17:32]
    miał trzy lata, ale zaczął gorączkować tak bardzo, ze nawet podając naprzemiennie leki na paracetamolu i ibuprofenie nie mogły zbić gorączki. Oscylowała w okolicach 40 stopni. Lekarz wezwany do domu zlecił aniotybiotyk o szerokim spektrum działania, ponieważ to była pierwsza choroba synka i ani ja ani on nie znał reakcji dziecka, a gorączka była bardzo wysoka. Antybiotyk poskutkował, dziecko wyzdrowiało.
  • serenika 2012.12.15 [17:40]
    Jesli ma goraczke to oczywiscie jakis stan zapalny...moze byc trzydniowka, moze byc jakis wirus.....a moze dopiero cos sie rozwinie a na razie organizm walczy.........Ja z corka tez mialam taki problem.....nie wiedzialam od czego...w badaniach wyszlo za wysokie OB....znowu badania i przeswietlenia ....zamartwialam sie, naczytalam w necie i mialam najgorsze przeczucia...ostatecznie okazalo sie ze to przez mleczny ząbek ze stanem ropnym......po wwyrwaniu czy leczeniu (nie pamietam) OB spadlo z 27 na 4......niby nic a strachu bylo

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...