Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość skaczaca beta hcg

skaczaca beta hcg

Polecane posty

Gość skaczaca beta hcg

hej, moze ktos bedzie portafil wytlumaczyc co sie dzieje i dlaczego? mialam robione 4 bety pierwsza w sobote - wynik 60 druga w poniedzialek - wynik 219 trzecia w srode - wynik 90 czwarta wczoraj w pitek - wynik 149! czy ktos spotkal sie z czyms podobnym? dodam ze od soboty tydzien temu mam plamienia ciemnobrazowe i bole brzucha, raz wieksze, raz mniejsze, raz w ogole, podejrzewalismy poronienie ale skad ten skok bety teraz? jutro musze isc na kolejna beta bede wdzieczna za kazda informacje mieszkam w uk i wszelkie "biegiem do lekarza" na razie nie wchodza w gre, jestem w kontakcie ze szpitalem, ale na razie nie potrafia mi powiedziec skad te skoki... prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
wahania bety w prawidłowej ciąży się nie zdarzają. Najczęściej tak się dzieje w ciąży pozamacicznej :( Który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takjak pisze gosiaczek
Druga ewentualnośc to puste jajo płodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczace beta hcg
ostatnia miesiaczke mialam 23 czerwca wiec jakis 5 no przy ciazy pozamacicznej beta skacze czy rosnie ale baaardzo wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
przy pozamacicznej często skacze lub właśnie wolno przyrasta. Moja przyjaciółka miała właśnie skoki. Rzeczywiście może byc też puste jajo. No chyba że jest jakakolwiek szansa na pomyłkę w labo? Wyniki były robione w tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczaca beta hcg
tak, w tym samym co rowne 48 godzin pobieraja mi krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczaca beta hcg
mialam robione znowu bete dzisiaj i czekam na telefon ze szpitala z wynikiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczaca beta hcg
wynik 240... ja juz nic nie wiem :( jutro usg.... z 90 na 149 to jest przyrost 83% ze 149 na 240 to jest przyrost 80% mam taki metlik w glowie, prosze doradzcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jedyne co mi przychodzi to wcześniejsza pomyłka w laboratorium przy tych dwóch pierwszych wynikach. Beta w zdrowej ciąży zawsze rośnie. Tak jak pisały poprzedniczki znam przypadki spadków, ale w przypadku pozamacicznej :( Trzymam kciuki, żeby to była pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melis_ka
mi skakala beta i niestety zle sie skonczylo,ale moze u ciebie to tylko pomylka czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczaca beta hcg
nie mozliwe by byla pomylka... naprawde nie wiem co o tym myslec... wiec pozmaciczna jest wg Was? mimo ze te ostatnie przyrosty sa w normie? ale ma sie to nijak to tygodni ciazy.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczaca beta hcg
meliska a Tobie jak skakala? mozesz cos wiecej napisac? 60 217 90 149 240...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melis_ka
generalnie takie przyrosty sa bardzo male bo we wczesnej,prawidlowej ciazy raczej beta wzrasta bardzo dynamicznie. przykro mi, moze nie wszystko stracone, ja jednak mam przykre doswiadczenia z taka beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczaca beta hcg
ja sobie nie robie nadziei, wyglada to jak wyglada bardzo jestem ciekawa jutrzejszego usg, ale nawet nie wiem o ktorej je bede miec, dowiem sie rano ale bardzo nie chcialabym by byla to pozamaciczna.... bardzo bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej chyba żeby jednak
nie była pozamaciczna napisz co i jak po usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczaca beta hcg
za godzine mam usg mam nadzieje ze po nim bedzie juz wszystko jasne... tak bardzo nie chce pozamacicznej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być pozamaciczna. teraz tylko USG może to stwierdzić, chociaż ciąża pozamaciczna widoczna jest w ogóle tylko w 80% i jeżeli beta jest powyżej 1000. Współczuję.... ja jestem w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melis_ka
czasami lekarzom jest trudno dostrzec c.pozamaciczna zwlaszcza przy tak niskiej becie. trzymam kciuki,zeby to nie bylo to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczaca beta hcg
jestem niestety na usg nic nie bylo widac ani w macicy ani po bokach, nigdzie nic nie dalo sie zlokalizowac w macicy cos tam operatorka usg zauwazyla, ale nie byla pewna co to, bo mozliwe ze to krwiaczek lekarz zaproponowal zastrzyk na usuniecie ale my mamy ogromne watpliwosci a co jezeli ciaza jest mlodsza niz myslimy? moze mialam pozna owulacje, zaplodnienie i zagniezdzenie bylo pozniej? wg norm "od owulacji" beta moja miesci sie w normie, dla 3-4 tygodnia od owulacji a podejrzewam ze owulacje mialam 9-10 lipca, bo wtedy plamilam na czerwono... nie wiemy co mamy robic zgodzic sie na zastrzyk czy poczekac do niedzieli, kiedy bedziemy mogli bete powtorzyc - teraz juz bety nie chca nam robic... jesli bedziemy czekac, a jest to ciaza pozamaciczna to jest ryzyko, ze jak peknie i sie rozleje do tego czasu, to trzeba bedzie usuwac operacyjnie razem z jajowodem... lekarka mowila, ze patrzac na przyrost, spadek i znowu przyrost bety, to ciaza nie rozwija sie prawidlowo, ale ona bierze pod uwage cykl 28 dniowy, a co jesli moj cykl mial byc np 33 dniowy? to przeciez duza roznica.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna babaa
moze poczekaj do niedzieli albo poprostu wykonaj bete w innym laboratorium... moja beta w 32dc wynosika 3334 a wyaje mi sie,ze owulacje mialam miedzy 12-14dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę Cię zasmucać, ale nawet jeśli owulacja była 10lipca to cokolwiek powinno być widoczne :( już 21 dni po zapłodnieniu bije serduszko, a pęcherzyk jest jeszcze wcześniej. Poza tym beta jest bardzo niska, ja w terminie @(czyli 2tyg po owu) miałam ponad 1000. Spadki w zdrowej ciąży się nie zdarzają, więc coś jest nie tak :( Sama to przeżyłam i wiem, co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczaca beta hcg
hmmm my chcemy sie jedynie utwierdzic w przekonaniu, ze ten zastrzyk to sluszna decyzja... i zeby nie myslec, co by bylo gdybysmy poczekali, sprawdzili inaczej,,,, zrobili kolejna beta itd... bety w innym miejscu nie mam mozliwosci zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melis_ka
ja przeszlam pozamaciczna dwa lata temu. lekarz dojrzal ja dopiero 7 tygodni po owulacji! !!!! cud, ze wcześniej nie pekl mi jajowod i nie dostalam krwotoku. może zrób kolejna betę - może cos będzie jasne wspolczuje nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie beta dzien po terminie miesiaczki wynosila 49, po 48 godzinach 21... a teraz mam zdrowa coreczke ktora miala same 10 po urodzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko koniecznie daj znac
co tam u ciebe.. strasznie przejelam sie twoim losem..trzymam kciuki mimo wszystko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze do niedzieli,nie rób nic pochopnie.Ja pierwszą ciąże nosilam miesiac martwą i żyję.Idz może do dobrego ginekologa.Ktoś wyżej pisał,że w 21 dniu po zapłodnieniu zaczyna bić serce.TO NIE JEST PRAWDĄ!SERCE ZACZYNA BIĆ MIĘDZY 6 A 7TC CIĄŻY.Ja jestem w ciąży 5tydzień ,byłam u gin.bo......ale nie robiła mi usg.bo stwierdziła ze nic tam wele nie zobaczy.Co do bety to nie wiem co Ci powiedzieć,powinna rosnąć.Idz do dobrego ginekologa,z konsultuj to. Moją koleżankę gn. skerowałą na zabieg,bo stwierdziła ze cążą obumarła,poszła do innego lekarza powiedzial,że ciąża jest żywa.Zuzia,na dzień dzisiejszy ma 2,5 roku,jest piękną i zdrową dziewczynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi co innego obumarła, a co innego pozamaciczna! Życzę jak najlepiej Autorce, ale na tym etapie ciąży, powinno być cokolwiek widoczne :( A serduszko naprawdę zaczyna bić 21 dniu po zapłodnieniu, na kiepskim sprzęcie nie będzie to widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczaca beta hcg
hej dziwwczyny dzisiejsza beta to 196, czyli poszla w dol ale dzisiaj od ok godziny 15 krwawie, w normalnym cyklu to bym powiedziala ze dostalam okres takze wiemy ze ciaza sie nie rozwija, wiec teraz mamy nadzieje ze sama sie teraz oczyszcze i nie bedzie potzrebna zadna ingerencja ze strony lekarzy czy szpitala... dodam, ze to moje 3 poronienie w ciagu ostatnich 12 miesiecy mieszkam w uk i niestety tutaj obejmuje polityka 3 poronien, takze teraz, juz po 3 poronieniu mnie i mojego meza abadaja i sporbuja wyjasnic, dlaczego nie potrafie ciazy zadnej donosic. no ale teraz najwazniejsze jest by beta spadla do 0 za tydzien we wtorek powtorka bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×