Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd się wzięło Wasze dziecko?

Polecane posty

Gość gość

:) Było wystarane, planowane, z wpadki (i co to znaczy w Waszym wypadku wpadka), jak to się stało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarane 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie obie ciąże dokładnie zaplanowane. Wszystko udało się i dzieci urodziły się mniej więcej wtedy, kiedy chcieliśmy. Przy pierwszym było trochę starań, przy drugim udało się za pierwszym strzałem:) W dzisiejszych czasach są możliwości uniknięcia wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba wiadomo jak sie ma choc odrobine inteligencji 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplanowane, udało się w pierwszym cyklu starań :) więcej dzieci nie planujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z peknietej gumki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplanowane,wystarane 8 cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarane rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadka ale bardzo upragniona. Staralismy sie o dziecko,zaszlam w ciaze,a kilka tyg pozniej poronilam. Mielismy dac sobie czas na regeneracje organizmu itd az tu ktoregos dnia wstalam i po prostu wiedzialam,ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze planowane, wystarane przez ponad rok, z lekami i monitorowaniem, badaniami. Jakmialo półtora roku zdecydowaliśmy się na drugie przygotowaliśmy się na długie starania, raz zdazylismy isc do łóżka, maz pojechał za granicę i jak wrócił to juz w ciązy byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze wpadka, potem dlugo dlugo nic, drugie planowane i wystarane, bo byly problemy, trzecie planowane bez specjalnych staran i problemow, czwarte wpadka, ale tragedii nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to drugie to bylo wystarane, bo po pierwszym bylam dlugie lata na hormonach i to jest glowna przyczyna tego, ze tyle par ma dzis problemy z zajsciem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z planowanej wpadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stwierdzilismy ze fajnie bedzie miec dzidzie i zaczelismy sie starac. Za pierwszym razem sie udalo chociaz myslelismy ze prob bedzie wiecej bo w mojej rodzinie kobiety mialy problem z zajsciem wciaze. No i na jutro mam termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planowane, po 10 latach seksu bez zabezpieczenia, bez lekarzy, po prostu daliśmy sobie spokój, nie to trudno, a tu buch i są bliźniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dzieci, oboje zaplanowani. Przy pierwszym zaskoczyło za 2 razem, a przy drugim za 3 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kapuście znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pol roku sexu bez zabezpieczen, ale bez staran. I po 9 latach malzenstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bocian przyniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym co czytam to zrobil je ginekolog gdyz od badan intymnych i porodu jest ginekolog,be meza nie ma ani podczas badan intymnych przy was ani podczas porodu?A chyba dzieki mezowi zostalyscie mamusiami i powinien miec Swiete Prawo do Intymnosci bedac przy waszych badaniach i porodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kapuście znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le ile mozna o tym ginekologu i mezu p******ic w kolko Macieju , ty masz cos z deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze wystarane ale stracone :( drugie z 1 cyklu starań nie starań tzn sex bez zabezpieczenia ale nie z myślą o ciąży, trzecie myśleliśmy o dziecku i planowaliśmy staranie od kolejnego cyklu którego nie doczekałam bo bylam w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.36 sluchaj ty z patologi tutaj sie nie uzywa wulgaryzmu mamusia i tatus cie chowali a nie wychowywali. Gdy nie masz racji to sie krzyczy lub uzywa wulagaryzmow? tylko tak postepuje osoba uposledzona psychicznie.Normalna osoba spokojnie uzywa swych argumentow probuje przekonac innych do swoich racji a nie jak w przedszkolu tupasz nozkami jestes niegrzeczny chlopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×