Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śniło mi się że urodziłam chłopca i wg usg ma być synek

Polecane posty

Gość gość

czy Wam sny też się sprawdziły co do płci? chociaż u mnie tak na 100 % lekarz nie potwierdził płci bo to dopiero 12 tydzień ale wiecej procent szans daje na chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się przyśnił chłopczyk jak byłam w 1 ciąży i był synek, a przy drugiej przyśniła mi się dziewczynka i też się sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to się Wam śni,co tam widać narządy płciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś jest w tych snach o płci że często są prorocze. A śni mi się normalnie, wiem że to chłopak i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przewaznie jest na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest na odwrót ale nie w przypadku płci. często kobietom się właśnie takie sny sprawdzają, nie mówię że zawsze ale przeważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie śniło ale miałam tak że jak na usg w 12 tyg zobaczyłam twarz z profilu to miałam taką myśl "to chłopiec" :) kolejne usg potwierdziło wyraźnie chłopca :P już nie z profilu twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tak że przed snem o tym myślisz i się wtedy śni.Czy przed snem myślałaś o chłopczyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie dużo myślałam o ciąży i zastanawiałam się kto tam w brzuszku siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co narządy płciowe ma być widać? Po buzi nie odróżnisz chłopca od dziewczynki? Ja urodziłam chłopca i też śniło mi się wcześniej, że właśnie mam synka. Mężowi też śnił się synek i to w dodatku z konkretnym imieniem. Tak nam się to imię spodobało, że rzeczywiście nadaliśmy je maluszkowi. A już po urodzeniu śniło mi się, że nie mam syna tylko córkę a innym razem, że mam dwóch synów, młodszego i starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorry ale ja nie odróżniam płci po twarzy, jak chcesz to zaraz ci wkleję fotki z twarzami i z wymazanymi narządami płciowymi i zobaczymy czy posiadasz taką zdolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chodzi o odczucie jakie masz we śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez w tym śnie dziecko moze być ubrany jak chłopiec/ dziewczynka, może mieć imię, może to dziecko śnić się jako kilkulatek a może po prostu "wiesz", że to chłopiec/dziewczynka i już. Zawsze musi przyjść jakiś wariat czepiać się drobiazgów i siać ferment nie na temat. A w temacie- ja w prorocze sny nie wierzę. Ot- zbieg okoliczności. Przyśnił Ci się chłopiec- urodzisz chłopca będziesz mówić "można płeć sobie wyśnić". Ale niektóre dziewczyny piszą tu, że sny działają na odwrót. Przyśni im się chłopiec, urodzą dziewczynkę powiedzą "Sny jednak się sprawdzają" :D. A prawda jest taka, że to aż 50% szans na potwierdzenie naszej teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no woooow doprawdy? gratuluje odgadniecia czegos na co miałam 50% szansy zgadnac prawidłowy wynik normalnie jestes niesamowita i masz takie zdolnosci nadprzyrodzone na pewno wygryziesz wrozbite macieja z rynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat brzmi "śniło mi się że urodziłam chłopca" a nie śniło mi się że będę miała chłopca w tej ciąży."No chyba że w śnie jak urodzisz to ginekolog i położne będą mówić "urodził się chłopczyk" dają ci go zawiniętego obok siebie i tu koniec snu.Tak też można to interpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"13:45"-no nie mogę to przyśniło ci się jeszcze imię?:Dno widzisz to już nie musisz wymyślać imienia:D tylko się nie zdziw jak kamil zmieni się w kamilę a darek w darię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:45-ej ty koleżanko nie ma 50% szans bo jest jeszcze hermafrodytyzm,obojnactwo oglądałem filmiki dziewczyna urodziła się z jądrami w wargach sromowych ale to w Anglii było.Po polsce to rzadkość,nie wiem nie mam danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie snil chlopiec bez konca a urodzilam corke czyli odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarta
mi sie sniła dziwczynka i sie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się nic nie sni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się nic nie sni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie snila sie córka:-)i ma byc córka w lipcu!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×