Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Świetlica Pijarów

Świetlica dla Dzieci w Krakowie

Polecane posty

Gość Świetlica Pijarów

Serdecznie zapraszamy dzieci do świetlicy na ul. Pijarskiej 2 w Krakowie, działamy od pon-pt w godzinach 14-19, to Ty ustalasz godziny, kiedy Twoje dziecko będzie bawić się u nas:) We wtorki mamy darmowe zajęcia taneczne (zumbę) z instruktorką, w środy darmowy basen z opiekunem-ratownikiem, ostatnio nowością jest mini kurs języka migowego. Mamy dwie wychowawczynie pedagoszki, jedną wychowawczynię psycholożkę. . Zapewniamy ciepły posiłek, pomoc w nauce, różne zajęcia ogólnorozwojowe :) Mamy mnóstwo wycieczek (darmowych), możecie sprawdzić na naszym FB, gdzie już byliśmy (Świetlica SOS Pijarów - Kraków). NOWOŚCIĄ jest możliwość zorganizowania w soboty od 9-16 urodzin, mini kina, czy po prostu spotkania dzieci - udostępniamy salę, piłkarzyki, stół do ping ponga, rzutnik ... oczywiście wychowawca w tym czasie czuwa nad Dziećmi:) sobota również za darmo:) Sprawdź i opowiedz o nas innym Rodzicom. Pozdrawiamy, Panie Wychowawczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wszystko za darmo to skad pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhmv
Lubię gdy placówki takie jak świetlice, szkoły, przedszkola dbają o dobry wizerunek. Moje dziecko chodzi do 5 klasy i ich krzesła wraz z ławkami wołają o pomstę do nieba... już na ostatnim zebraniu pokazałam te https://masteredukacja.pl/2400-krzesla-szkolne krzesełka nauczycielce Mani. Mam nadzieję, że dyrekcja zgodzi się na wymianę wyposażenia. Swoją drogą taki monitor interaktywny by się przydał dla każdego ucznia w tej klasie., wierze w dobrą decyzje od władz podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoEl
Wyposażenie faktycznie ważna sprawa - z drugiej jednak strony wydaje się, że "atmosfera miejsca" to przede wszystkim ludzie, wydarzenia i towarzyszące im pozytywne emocje...serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy - zobaczcie sami: https://www.facebook.com/%C5%9Awietlica-SOS-Pijarzy-Krak%C3%B3w-1504145333199572/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×