Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szew okrężny szyjki macicy a infekcja

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem w 38 tyg ciąży i mam założony szew. Mam lekko infekcje grzybiczą i nie wiem czy udać sie na ściągnięcie szwu w ten czwartek czy dopiero w poniedziałek? Od dziś mam brać Clotrimazolum 100 mg przez 6 dni. Czy szew może być zdjęty w trakcie infekcji czy poczekać do poniedziałku ze zdjęciem aż sie wyleczę? Nie wiem czy źle jak mam szew i infekcje czy jak nie będę miała szwu i infekcje. Ktoś coś może doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci lekarz powiedział gdy zapisywał ci leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że to najwyższa pora na ściąganie. I mówiła że w poniedziałek ale jak powiedziałam że tak późno to powiedziała że w ten czwartek też może być. Ogólnie w piątek zaczynam 39 tydz. Ale na skierowaniu wpisała mi że mogę w tym i tym dniu. I nie wiem sama. Choć skoro powiedziała że może być czwartek to może nie przeszkadza infekcja a i tak będę kontynuowała leczenie. Nie wiem już sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie znam ale co bym zrobiła to zadzwoniła do lekarza jak możesz albo poczekala do poniedziałku aż skończysz kurację. To jest 38 tc a nie 41 więc myślę że parę dni nie powinno być problemem. A jak nie lekarza to nie masz jakiejs położnej w przychodni do której xhodzilas żeby się lzapytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw miała mi przepisać pimafucin na trzy dni a później zobaczyłam że jest ten drugi na 6 dni. Jutro do niej zadzwonie i się dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze podczas każdego badania ginekologicznego czy zabiegu nawet w szpitalu powinien być partner wtedy lekarz się stara zwłaszcza by nie doszło do zakażenia bo rękawiczki niestety chronią tylko lekarza. Mam prawo do takiej obecność. Również często do poszycia dochodzi przez częste badanie ginekologa palpacyjne którego nie powinien wykonywać dlatego powinien być zawsze partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często początki lub poronienie jest po zbędnych badaniach cipki w ciąży! Zawsze przy badaniu cipki mam męża i wspierał porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×