Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna801

Szkoła anglojęzyczna co sądzicie?

Polecane posty

Gość Zuzanna801

Myślałam, aby zapisać moją córkę do szkoły anglojęzycznej. W Krakowie znalazłam taką ISK http://luxusportal.pl/pl/wiedza-i-edukacja/prezentacje/isk Czy ktoś coś o niej słyszał? Czy w ogóle macie dzieci w szkołach anglojęzycznych. Chcę dla niej jak najlepiej ale boję się, że to może ją przytłoczyć.. proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam podobno jest całkiem w porządku, no największym plusem jest to, ze język angielski jest wykładowy - to na pewno zaowocuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Wojtka
O a ja o takiej nie słyszałam. Moje dziecko za rok pójdzie do szkoły wiec chyba rozważę tę opcję. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmbitnaMAtka
To dobry pomysł, bo nie dość, że dziecko uczy się języka to jeszcze jest opcja, że pozna dzieci z innych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna801
No właśnie, zalet taka szkoła ma chyba wiele tylko boję się czy to dla dziecka nie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14000 euro za rok????tylko dla wybranych niestety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna801
W ogóle niestety z tego co widzę to koszty związane ze szkołą prywatną są coraz większe, ale z drugiej strony płacisz i twoje dziecko uczy się w świetnych warunkach, mniejszej klasie i w ogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to jest z językiem, dziecko nie powinno go znać chociaż w mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra szkoła to: - atmosfera !!! - podejście nie tyle do nauki co do wychowania, etyki, zasad, jak postrzegane jest dziecko - nauczyciele i dyrekcja i ich podejście do dziecka i rodzica - i dopiero na końcu jest nauka - jakie klasy, jakie zaplecze, poziom, rankingi, etc Moja córka kończy dwujęzyczne gimnazjum i mimo, że program jest super, ze mają warunki i wszystko czego tylko chcą to NIE czerpie z tego, bo brakuje jej atmosfery, dobrego podejścia do uczniów i zwykłej życzliwości! W podstawówce - zwykłej rejonówce - miała wszystko i uwielbiała szkołę! Mając świetne wyniki dostała się do elitarnej szkoły i nie bardzo chce do niej chodzić! Żałujemy, że nie poszła do rejonówki.... ale chciałam, by znała płynnie język...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×