Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tita24

Tako City Voyager. Co myślicie??

Polecane posty

Gość mama kubusia
Po pierwsze - baaaardzo ciężki. Po drugie - nie mieści sie w bagażniku opla corsy. Po trzecie - budka nie opuszcza sie do samego konca i w ładny bezwietrzny dzień dzidzius i tak jest zasłonięty - dla mnie to wada. Po czwarte - wkład brzydko odstaje od brzegów wózka. Po piąte - do koszyka pod wózkiem nic większego nie wsadzisz - ja wkładam wszystko osobno - chleb, potem mleko, potem cos tam cos tam .... Po szóste - pchając wózek, gdy Kubuś jest twarzą do mnie - Tako jest idealnie wywazony - naprawde rewelacja, ale gdy go odwrócę to muszę się na nim kłaść, żeby wjechać na chodnik. Po siódme - rewelacyjnie się nadaje do jazdy terenowej - czyli po piachach, górkach , dolinkach. Po ósme - jest naprawde trwały i łatwo się go pierze. Po dziewiąte - jest stosunkowo najtańszy na rynku w swojej klasie. Po dziesiąte - jest strasznie popularny. I moja rada: jesli zdecydujesz sie na jego zakup - wybierz koła szprychowe. te tak zwane mercedeski są plastikowe :) ogólnie ja jestem bardzo z niego zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... Ja ma wózek firmy KOWMET (nic nikomu nie mówi:) ). Jak czytam o Tako, to mam wrażenie ze to ten mój, tylko pod inną nazwą. W stopce mam stronkę Zuzy. Tam znajdziecie mój wózek. Czy to nie Tako?? Normalnie te same wady i zalety ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mutsy mutsy
mam i jest bardzo fajny:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiałam nad Tako, ale chyba Natalia. On troszkę mniej waży. Ale jak czytam o jego wadach to nie jestem przekonana. Grzywa, prześliczne to Twoje maleństwo :) 🌼 Faktycznie, wózek jest bardzo podobny do Tako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kubusia
no identycznyjest :) tylko napisu Tako nie ma :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita24
Wczoraj w centrum handlowym widziałam dziewczynę, która właśnie miała taki wózek i muszę przyznać, że prezentował się rewelacyjnie. Model jest śliczny, kurde gdyby był lżejszy o jakies 5 kg. Poza tym z tego co widziałam z Tako City Voyager wychodzi świetna spacerówka. Jestem praktycznie zdecydowana, najwyżej będę sapać pchając ten czołg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×