Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat light : jakich kosmetyków używacie?

Polecane posty

Gość gość

Podkład Puder Kredka do brwi Krem na dzień/na noc Tusz do rzęs Konturówka Szminka Bronzer Eyeliner Cienie do powiek Kredki do oczu Rozświetlacz Korektor Baza pod cienie Lakiery do paznokci Żel pod prysznic Kosmetyki do włosów Produkty do mycia twarzy Balsamy do ciała Chodzi mi o to żebyście wypisały jakich firm produkty kupujecie najczęściej, jakie są wasze ulubione produkty z w/w . P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład- używam tylko na jakieś okazje,wyjscia. Rimmel Puder -bambusowy z BU Kredka do brwi- żel stylizujący do brwi eveline Krem na dzień/na noc- serum winogronowe z BU,ziaja cera naczynkowa Tusz do rzęs- lubie maybeline ten żółty Konturówka- nie uzywam Szminka- catrice,avon,rimmel-nic specjalnego Bronzer- nie używam Eyeliner- nie używam Cienie do powiek- inglot Kredki do oczu- jakaś z avonu, używam rzadko Rozświetlacz- nie używam Korektor- eveline rozświetlający Baza pod cienie- nie używam Lakiery do paznokci- ulubione to manhattan Żel pod prysznic- alterra, mydło aleppo Kosmetyki do włosów- ziaja med na wypadające włosy,maski kallosa, odzywka:nivea long rapair i garnier oleo(jakoś tak) Produkty do mycia twarzy- micele, ukochana woda różana Balsamy do ciała- masło shea z mydlarni franciszka-jest extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitta
Nie będę się zbytnio rozpisywać, bo nie używam zbyt wielu kosmetyków. Mogę natomiast polecić z pełnym przekonaniem mój ulubiony żel pod prysznic, z którym po prostu się nie rozstaję http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic Są oczywiście różne warianty zapachowe i tak dalej, ale ja używam różnych, ważna jest dla mnie marka tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo naturalnych kosmetyków można namierzyć na stronie www.nocanka.pl . Ja ostatnio jestem bardzo nastawiona na to, żeby kosmetyki były jak najbardziej odchudzone od różnych sztucznych wsadów, wzmacniaczy zapachu, czy barwników. Od razu widzę że skóra się mniej przesusza, jest lżejsza, jaśniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie chce mi się wypisywać wszystkich kosmetyków jakich używam. Ale uwielbiam te od La Roche Posay. Obecnie moim nr 1 jest emulsja Lipikar Lait. Świetnie nawilża moją skórę i uzupełnia poziom lipidów. Ma świetny skład i można go stosować do wrażliwej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich to się zliczyć nie da :D ale ostatnio do moich faworytów się zaliczają cienie mineralne do powiek, wreszcie jakieś porządne z dobrym składem które nie uczulają a w dodatku pięknie się trzymają, a kupiłam je od polskiej marki Alilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam zdanie o drogerii internetowej ze strony www.nocanka.pl . Mają różne produkty, od balsamów do ciała na hybrydach do paznokci kończąc. Moim ostatnim odkryciem jest na pewno szampon z serii Babcia Agafia. W końcu włosy nie są takie ciężkie, nie opadają tak jak przy poprzednich szamponach które stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład - L'Oreal Paris, True Match Puder - nie uzywam Kredka do brwi - uzywam puder do brwi Golden Rose Krem na dzień/na noc - Dramatically Different Moisturizing Lotion / Estée Lauder Advanced Night Repair Tusz do rzęs - taki zielony z Golden Rose Konturówka - nie uzywam Szminka - nie uzywam Bronzer - nie pamietam Eyeliner - golden Rose Cienie do powiek - nie uzywam Kredki do oczu - nie uzywam Rozświetlacz - nie pamietam Korektor - nie uzywam Baza pod cienie - nie uzywam Lakiery do paznokci - odzywki Żel pod prysznic - radox Kosmetyki do włosów - loreal i gliss kur Produkty do mycia twarzy - clinique Balsamy do ciała - nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×