Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oleole

test ciążowy-szybko doradźcie

Polecane posty

Gość Oleole

Od kilku dni spoźnia mi sie okres, dzis kupiłam test ale nie wiem czy jest sens robic go teraz czy lepiej wstrzymać sie do rana żeby mocz był "skoncentrowany" Pomożcie szybko bo ja juz nie moge wytrzymac chce wiedziec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób teraz
a jutro rano kolejny- żeby się upewnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumpy
zrób! jeśli jestes w ciąży coś powinien pokazać - chociaż delikatna kreseczkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie..
wiem jaki test kupilas. JA nie dawno uzylam testu ciazowego Pre-Test i tam ylo wyraznie zaznaczone, ze przed dniem spodziewanej miesiaczki test nalezy zrobic rano, natomiast w dniu spodziewanej miesiaczki i dalej test mozna zrobic juz o kazdej porze dnia. Test zawsze mozna powtorzyc, a jezeli miesiaczka nie pojawi sie to wczesniej czy pozniej ale bedziesz musiala isc do gina :) zrob teraz, przynajmniej bedziesz juz wiedziec, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Clear view.nigdy mnie nie zawiódł, Odradzam Quick view-2x mnie pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa 25
Mi test pozytywny wyszedł dopiero za 3 -cim razem a byłam juz w 9-tym tyg ciaży Najlepsze jest badanie krwi na hormon Hcg wykrywa ciaże juz w drugiej dobie Jest bardzo dokłądny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleole
test wyszedl nagatywnie, ale to dziwne nie mam okresu juz 5 dni a nigdy wczesniej mi sie to nie zdazylo, był to qiuk view wiec chyba musze jutro zrobiuc jeszcze inny, no chyba ze dostane okres...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze sie spoznilas, to nie znaczy od razu, ze jestes w ciazy. Moze dite zmienilas,albo za duzo stressu mialas ostatnio? To tez moze wplynac na kobiete i wszystko w srodku pogmatwac. Pozdrawiam, Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradczyni
Do Oleole!!!!Jeszcze wczoraj pisalam na tym samym forum jako zdenerwowana19 a dzis jestem juz spokojna.Okres spoznial mi sie 5 dni a tak jak ty nie mialam wczesniej zadnych problemow i nie spoznial mi sie:))Zrobilam test,wyszlo mi ze nie jestem w ciazy a 15 min pozniej dostalam okres.Wez pod uwage to ze teraz jest zmiana pory roku,moze sie czyms denerwowalas ,sam fakt ze mozesz byc w ciazy moze Cie stresowac A to wszystko moze opzonic Ci okres:))Bedzie dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradczyni
Aha a jesli chodzi o PRE-TEST to wcale nie musisz go robic rano.No chyba ze jestes przed terminem planowanej miesiaczki.Jesli miesiaczka Ci sie spoznia to mozesz robic go o kazdej porze wiem bo robilam dzis rano.A tak poza tym wiadomosc do NIE.. czytaj uwaznie wszystki ulotki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleola
Ale ja chce byc z ciązy!!!!!!!!!!! Wiem ze moze byc roznie, nadal nie mam okresu. Nie mam straesu, nie zmienilam diety ale i tak pewni niedlugo dostane okres i tyle z tego bedzie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0001
mi sie spoznia okres juz 8 dni mam cykle 28 dniowe regularne, 3 dni po spodziewanej @(miesiaczka) zrobiłam test i wyszedl negatywnie postanowiłam poczekac i zrobiłam kolejny po tygodniu wystarczylo 3 sekundy i pokazało dwie kreseczki teraz w czwartek mykam do lekarza zeby sie upewnic w 100% ze te 2 kreseczki od tak sobie nie wyszły ;) dodam jeszcze ze od 5 lat raz mi sie spoznil okres :P i byla to ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×