Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urlop wychowawczy

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny Nie wiem czy dobrze trafiłam ale mam takie pytanie. W 2012 roku w maju urodziałm dziecko . Niestety przed ciążą nie pracowałam i po urodzeniu nie miałam żadnych pieniążków i musiałam już we wrześniu iść do pracy. Od września do dnia dzisiejszego pracuję cały czas w jednej firmie na cały etat na umowę o pracę. Niestety tak się złożyło że nie mam co z dzieckiem zrobić przez okres około 3 tygodni. Nie mam już urlopu w tym roku a wiem że pracodawca nie udzieli mi bezpłatnego urlopu. Mała chodzi do przedszkola a ja niestety mam taką prace że nie mam jak wychodzić nawet o 16 bo pracuje 12 h dzien wolny i nawet w weekendy tak samo. Więc nic mnie za bardzo nie ratuje. I teraz moje pytanie czy jak mała nie skończyła jeszcze 4 lat to czy nie mogę np iść na urlop wychowawczy na okres 1 miesiąca czy raczej nie bo nie byłam zatrudniona w chwili porodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jeżeli ojciec dziecka też pracuję bądź jesteś samotną matką możesz do 5 roku życia dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze słyszę, wg mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowawczy mozesz wziac do ukonczeni przez dziecko 5 rz w kilku czesciach. Ja wzielam dopoero jak syn skonczyl 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×