Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gonia81

UROSEPT w ciąży - stosować???Jak myślicie???

Polecane posty

Wyszły mi złe wyniki z badania moczu, lekarz zalecił UROSEPT. Właściwie nic mi nie dolega, tylko siku ;) ciągle mi się chce, ale nie wiem cz to przez złe wyniki czy przez ciążę samą w sobie. UROSEPT to niby środek ziołowy lecz w ulotce piszą, że ze względu na brak danych - nie stosować w ciąży. Kupiłam, ale sama nie wiem czy brać czy lepiej nie :O Może ktoś ma podobne doświadczenia. Jestem w 19 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi także w ciąży badania moczu wychodziły niezbyt zadowalająco i stosowałam UROSEPT z polecenia lekarza.Zaznaczam że prawie przez całą ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkab163
Mi również wyszły złe badania moczu, Lekarz kazał mi stosować UROSEPT więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Na pewno nie brałabym żadnych lekarstw ( nawet ziołowych) w ciąży bez konsultacji z lekarzem. Nigdy nie wiadomo co może zaszkodzić. twoje objawy są jednak jak najbardziej normalne:) , badania na bieżąco na pewno robisz więc jakbyś była na coś chora to miałabyś tego świadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też w okolicach 20 tc lekarz przepisał Urosept. Brałam przez miesiąc.Wyniki moczu bardzo się poprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
ja też łykam urosept - na bakterie w moczu - inne rzeczy typu żurawina nie pomogły a lepiej łykac niż dopuścić do stanu zapalnego czy przedwczesnego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz, kup sobie femisepturo i jedz 2 razy dziennie!!!! ja lekcewazylam, bo nic mnie nie bolalo,ale w moczu bakterie wychodzily i to obfite, lekarz mi powiedzial, ze powinnam jesc jakis suplement zawierajacy zurawine, a jak bedzie mnie cos bolalo to wtedy antybiotyk ale ja jakos nie chcialam i co? jedna noga bylam w szpitalu- zapalenie nerek, wysokie bialko CRP, nie bolal mnie pecherz ani nic, odrazu na nerki mi sie rzucilo, w konsekwencji skrocila mi sie szyjka i prawie sie porod zaczal, dobrze, ze moj lekarz ma leb na karku i odrazu antybiotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytac77
Czytaj dobrze komentarze dziewczyny piszą że brały bądź biorą urosept z plecenia lekarza a nie na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam z zalecenia lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytac77 - sama czytaj, przecież dziewczyna napisała że lekarz jej zalecił Urosept,a ona mimo to się waha. Dlatego napisała na forum. Dużo osób tutaj nie przeczytało jej wypowiedzi ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężąrówka
Właśnie lekarz gin przepisał mi urosept na bakterie w moczu. Kiedyś miałam kolkę nerkową, 2 lata temu wylądowałam z okazji tej "przypadłości" w szpitalu. Nie powiem - też się trochę boję, mam łykać 3 x po 2 tabletki, tymbardziej że w ulotce jest informacja o tym, że nie zaleca się stosowania w ciąży. Nic mi nie jest, pęcherz nie boli, czasem jakby delikatne kłucia po prawej stronie nerki, ale przyzwyczaiłam się do tego. Zresztą nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam czysty mocz. Poczytałam was ciut dziewczyny i przeraziła mnie wypowiedź jednej z was o wcześniejszym porodzie, no i zaczęłam jednak łykać. Przecież ginekolog chyba wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam w 8 miesiacu na poczatku bo tez zle wyniki wyszly i pomoglo oczywiscie z zaleceniem lekarza.ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore urosept od 26 tygodnia bo ciągle mam bakterie w moczu. Ostatnie zalecenie do końca ciąży 2 tabletki na noc poza tym ma pić dużo soku z cytryny żeby zakwasić mocz ew brać wic C. Też miałam takie obawy jak autorka lekarz uspokoił mnie ze lek mi nie zaszkodzi a brak jego stosowania może się skończyć bardzo żle mimo że to tylko bakterie w moczu to mogą doprowadzić do niewydolności nerek. Nie ma badań klinicznych na ciężarnych ale też nie odnotowano zeby zle działał na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_loona
To ja mam chyba podwójną końską dawkę 3x2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_gatka
Na ulotkach wielu bezpiecznych leków producenci umieszczają informację, żeby nie stosować w czasie ciąży, bo po prostu nie przeznaczyli funduszy na badania na tej konkretnej grupie pacjentów, więc w ramach dupochronki wolą odradzić niż napisać, że to bezpieczne ;) Jeśli lekarz zaleca to bym ufała, w końcu studiował medycynę i praktykował ją na pewno dłużej niż forumowiczki na jakimkolwiek forum ;) Wystarczy spojrzeć na skład uroseptu - tam nie ma co zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u którejś z Was, w związku z bakteriami w moczu i stosowaniem urospet'u, występowały plamienia? u mnie się pojawiły lekko brązowe i zastanawiam się czy ma to ze sobą coś wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×