Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W czym spia wasze dzieci? nie przesadzam?

Polecane posty

Gość gość

Syn 3 m w bodziaku, córka 3 lata w majteczkach, nieokryte niczym. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 1,5 miesiąca- pampers i body, przykryty pielucha tetrowa, ale to dlatego ze lubi być czyms nakryty jak spi- chyba ma to po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okryj prześcieradłem bawełnianym, ja tak robię. dziecko ma 10 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są z bambusa ,i dzieci się nie pocą ! mój 5,5 latek w majtkach a córka 15mcy body na ramiączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 lat , w samych majtakch bez okrycia zadnego,ale ona tak od zawsze spala i nic się nie zmienilo. Pod KOCEM( !! ) spi jedynie w zime majac na sobie również majtki i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynka 11lat i w samych majtkach? Lekko ohydne,daj jej jakąś koszulkę czy podkoszulek a nie zgorszenie.siejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 letnia dziewczynka w samych majtkach to faktycznie nie smaczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne pizamki, długie spodnie, rękaw krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie spodnie w taki upał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 4 letni syn w majtkach i koszulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to dlaczego spanie w samych majtkach 11 letniej dziewczyny jest nie-ok? przecież nikt jej nie widzi jak śpi, jak wychodzi z pokoju to może się nakryć. Ja zawsze spałam w koszulce i w majtkach w swoim domu rodzinnym i też kiedys się dowiedziałam, ze jak to w samych majtkach spać bez niczego więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córcia pampers i koszulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziwnego jest w długich spodniach od pizmay? przeciez to cienkie bawełniane spodenki a nie ocieplane jakieś. A ja mam pytanie w czym wy śpicie? że dzieci tak w majtakch kładziecie? dla mnie to dziwne. ja mam koszulkę ala T shirt i legginsy krótkie. I przykrywam sie cienką kołdrą bo lubie, nie zasnę odkryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nikt jej nie widzi jak śpi, x to może niech i bez majtek śpi bo przecież i tak nikt nie widzi. ale wiocha tutaj. a cóz jej ta koszulka przeszkadza? spoci się w niej tak strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was szokuje 11 latka w majtkach a ja pamiętam jak pierwszy raz pojechałam do męża do domu a jego 23 siostra chodziła przy ojcu w staniku i stringach. to był szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 latka w majtkach, czy ktoś widzi czy nie to przesada i zboczenstwo ! To dojrzewająca dziewczynka, mam w rodzinie 11 latkę, przecież wiele w tym wieku mają już piersi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sypiam nago. Nie widzę powodu, dla którego dziecko nie mogłoby spać nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zboczeństwo", " wiele w tym wieku mają już piersi" Naucz Ty się polskiego troglodytko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, przecież jej ojciec/brat/inny facet jak wie że śpi w gatkach to jej pewnie nie wchodzi a rano sie ona ubiera. Chyba, ze wy jakieś upośledzone 11latki macie na myśli co nie wiedzą, że jak się idzie na śniadanie to warto sie ubrać. Ja śpię nago, podobnie mój facet, akurat dzieci nie mamy ale współczuję Waszym skoro je od stop do głow zawijacie w taki upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz dzieci to zamknij jape ja nago spałam gdy dzieci nie miałam a teraz mam i śpię ubrana :-) zostań matką a potem się udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuśki a czy jutro nie będę wyglądać dziwnie jak 14 miesięcznej córce założę tylko body i sandały gdybym ją wypuściła z wózka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zostań matką i gotuj swoje dzieci" :D Może Ty przestań widzieć chore seksualne podteksty gdy temperatura w nocy to ponad 25 stopni, bo to świadczy o jakims spaczeniu. Głodnemu chleb na myśli jak to mówią. A doświadczenie z dziećmi mam, oświecę Cię - 10latkom rano już penis staje. Kilkulatkom zresztom czasem podczas snu też. I co? Fizjologia, i normalna osoba nie będzie widziała w tym nic zboczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy mamie w staniku chodziłam lub w obecności siostry :-) ale przy tacie nie to chyba są granice postawione w domu mojego tatę widuję tylko w majtkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 4 latek śpi dziś nago. Chciałam założyć mu cienkie bokserki, ale marudził, że mu za gorąco, więc odpuściłam, bo sama miałam ochotę walnąć się nago. Jak miał ok roku to w upały spał w samym pampersie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn 5 mcy body z krótkim rękawkiem przykryty flanelową pieluszką (całą noc mamy otwarte okno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosze, wy wszędzie widzicie zboczenie, ja nie wiem, co w tym jest zboczonego, ma swój pokój niech śpi jak chce i w czym chcenikt nie musi jej oglądać. Rozumiem, ze te mamusie, które wszystko gorszy do seksu się nie rozbierają? I co, nie wstydzą się? czy wtedy córka przychodzi i to ogląda? bo mnie np. nikt nie ogląda jak śpię, chyba, ze jak mieszkałam z koleżanką w pokoju, wszędzie skandal, potem się dziwić, ze publiczny prysznic gdzieś na basenie za granicą zwłaszcza, wszystkie kobiety normalnie się myją nago a polki w gaciach i stanikach bo jak to, gorzej niż zakonnice, myślą chyba, że w top model występują i każdy sprawdza rozmiar ich biustu, sory, ze tak zboczyłam z tematu, ale normalnie krew mnie zalewa jak coś takiego słyszę, większych problemów nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś ma braki to widzi jakieś podteksty wszędzie, im bardziej zdewociała istota tym bardziej p******a (patrz księża - kazania tych arcydurniów albo o seksie, albo o gender, albo o roli kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Jak nie masz dzieci to zamknij jape" Do swoich dzieci też tak mówisz? Bo kultury widać za grosz nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×