Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wakacje nad Baltykiem

Polecane posty

Gość gość

Witam mamy, macie jakieś sprawdzone noclegi nad Bałtykiem? Poszukujemy miejsca dla czterech dorosłych osób i trójki dzieci ( 6 lat i dwoje 3,5). Albo chociaż doradzicie jakąś miejscowość? Dwa razy byliśmy we Władysławowie, ale mamy dość tych tłumów, więc może jakieś spokojniejsze miejsce z atrakcjami dla dzieci w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Mrzeżyno? Miejscowość mała ale urokliwa, ładny port blisko do Kołobrzegu, ładna plaża. Ośrodek Laguna- baseny otwarte i kryty, sauny, fitness, siłownia i kręgielnia. Dla dzieci animacje. W tym roku jadę do tego ośrodka po raz pierwszy, więc o jedzeniu się nie wypowiadam. Obejrzyj sobie ich stronę w necie- mają pokoje, apartamenty i domki (dla was chyba najlepsza opcja to domek 70m)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Mrzeżynie jest też stadnina koni - to może być dodatkowa atrakcja dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mrzeżyno śliczna miejscowość, ale może jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz małego miasta to może Dźwirzyno? Reklamują się jako Mazury nad Morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Ostrowo, cicho spokojnie, piękna plaża. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak od siebie polecam
Mrzezyno,Dzwirzyno,Ustronie Morskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje typy to Jastarnia, Krynica Morska, Rowy, Mielenko. Wszędzie tam jest duży wybór pensjonatów dla rodzin z dziećmi i sporo stołówek, gdzie można zjeść normalny domowy obiad. I wszędzie rodziny z dziećmi, więc marudzący maluch nie sieje zgorszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wszystkim za rady, teraz tylko muszę znaleźć konkretne miejsce noclegowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dąbki mała mieścinka, ale jest w niej wszystko co potrzeba i nie ma dyskotek czy koncertów, także spać można spokojnie dobre miejsce dla rodzin z dziećmi, bo jest ich tam pełno i wszystko dostosowane pod dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debki, Pobierowo, Rewal, Trzesacz, Pogorzelica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum Solaris w Łazach. i pensjonat i domki, typowo pod dzieci, bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dwa lata była w Rewalu. Bardzo mi się nam podoba. Noclegi na uboczu, cisza, spokój pełen relaks. Bardzo byłam zadowolona. Noclegi w Rewalu znalazłam na http://otonoc.pl/noclegi-Rewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Łazy, ale Holiday Camping. Ew. jakis domek , bo sama miejscowość jest bardzo fajna dla rodzin z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcamileo
poszukaj noclegów na bookaparcie, mają naprawdę super wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmij sobie mieszkanie na Helu - tam są dwie plaże. Miejska od strony zatoki i większa od strony otwartego morza. Jeśli zdecydujesz się na spacer przez las na ta większą plażę, to masz ciszę i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mała miejscowość to może Pobierowo. Jest tam fajnie i cicho. Kilka razy byłam w Pobierowie i była zawsze zadowolona. Noclegi w Pobierowie znalazłam na http://otonoc.pl/noclegi-Pobierowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfeciak
Łukęcin jest fajny, poszukaj sobie noclegów na bookaparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOMKI CAŁOROCZNE WŁADYSŁAWOWO 300M OD MORZA Parter domku składa się z saloniku,łazienki z prysznicem oraz w pełni wyposażonej kuchni.Telewizja kablowa oraz bezprzewodowa sieć WiFi jest dostępna we wszystkich domkach.Na piętrze są dwie oddzielne sypialnie.Domki posiadają centralne ogrzewanie,także można zaplanować urlop nie tylko w szczycie sezonu. Z cennikiem oraz grafikiem wolnych miejsc można zapoznać się na stronie https://www.wladyslawowo-domkiletniskowe.pl w sekcji ,,ZAREZERWUJ -ON LINE,, Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Międzywodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka898
ja na bookaparcie znalazłam ten Łukęcin i zarezerwowałam noclegi, mam nadzieję, że będzie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie morze jest piękne, ja byłam we wszystkich miejscowościach i wszędzie jest pięknie, choć w każdej inaczej. Z dziećmi pohechalabym chyba do Sarbinowa bo i w okolicy mnóstwo atrakcji w razie niepogody. Udanego urlopu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliviean
A ja przez Bookapart znalazłam domek w Dąbkach, zarezerwowałam i to był bardzo dobry pomysł. W tym roku pewnie tam wrócę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xadele
Ja też wybieram się nad Bałtyk w tym roku ;) Zarezerwowałam sobie kwaterę na Bookaparcie i wybieram się do Gdańska na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Międzywodzie, Wisełka, Dziwnów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocleg we Władysławowie. Jedziemy na 6 dni pod koniec czerwca. Chce odwiedzić debki i sopot. Ale czy dopisze ppgoda ? Masakrycznie się zapowiada jak pezegadam długoterminowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesse4
Ja mam zarezerwowaną kwaterę w Łukęcinie, też ją akurat znalazłam przez Bookapart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gherbi
To akurat prawda, Bookapart ma całkiem fajną bazę nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×