Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wakacje nad morzemz dzickiem jaka miejscowość

Polecane posty

Gość gość

co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysławowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Władysławowo! Tam jest disko wiocha i spalona fryta na odpuście.... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakieś namiary ? nie wiem co tam jest ciekawgo ? jeszcze nigdy nad morzem nie byliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co jeszcze polecanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za różnica.. jak wybrzeże długie i szerokie- wszystkie te miejscowości wyglądają tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrowo Kolonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mielno to świat młodzieży s wam z dzieckiem polecam Ustronie morskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustka lub Krynica Morska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
a ja polecam Trójmiasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójmiasto z małym dzieckiem???? W Trójmieście nie ma morza... Półwysep Helski, np. Jastarnia - morze, zatoka, spokój, dużo ścieżek do spacerowania ( wygoda z wózkiem), nie ma tłoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darłówko - nadmorskie -domki.pl , byłam tam kilka dni temu czysto , miło , przyjemnie :) bardzo mili własciciele , blisko do morza i przede wszystkim cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hel - koniec Polski, fokarnia z pokazami dla dzieci, latarnia morska, zabudowania wojenne, można niedrogo wykupić taką wycieczkę bodajże dwugodzinną melexem. Noclegi nieźle. Jedzenie da się znaleźć dobre, ale ciężko utrafic. Dobrze karmią w barze mlecznym, nie pamiętam nazwy, ale tak bliżej drogi do latarni morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Sarbinowo lub Chłopy.Tam sa puste plaze,mało ludzi,woda bardziej czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaP
Moje dzieci nie bardzo lubią morze- boją się fal :) Planujemy pobyt w Terma Białka http://www.termabialka.pl/34/dzieci Oferta dla dzieci jest fajna i wiem że wypluskają się w wodzie za wszystkie czasu. Baseny uwielbiają. Ja może skorzystam ze spa w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czołem kluski
W Trójmieście nie ma morza? Padłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę do Stegny, dlatego że mam blisko tzn z W-wy. nie będę jechać z synkiem do np. do Mielna, podróż 8 godzinna (z przerwami) to udręka dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się ze we Władysławowie jest wiocha!! Sama bardzoo polecam to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czego szukasz. Ja uwielbiam ciszę, spokój i luz na plaży dlatego wybieram Wisełkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
cześć i czołem kluski wlasnie- w razie gorszej pogody to mozna tez połązic,pozwiedzac, atrakcji dla rodizn z dziecmi jest mnostwo a w mneijszej miejscowosci gdzie jet tylko plaza i nic wiecej-same lasy dookola to co robic z dzieckiem jak nie na plaze? poza tym zauwazylam taki trend i to w sumie logiczne ze nad morze przyjezdzają czesto ludzie z mniejszych miejscowosci,oczywiscie np z Warszawy czy Wrocławia tez ale duzo jest z takich małych miasteczek i tu wlasnie ciagną do tych tłumow od ktorych ja wrecz chciałabym uciec:) ktos kto ma cały rok tylko lasy,pola to chce latem wziac dzieciaki i pojechac na rozne atrakcje-molo,oceanarium w Gdansku teraz wstawili koło widokowe itp... w kazdym razie " w Trojmiescie nie ma morza"-tekst roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę spokojne nieprzeludnione miejsca gdzie nie wydam majątku na atrakcje ( kulki za kasę, automaty,stosika z chińszczyzną itd) a dzieci beda szczęśliwie i aktywnie spędzać czas Ja polecam Rusinowo, Jarosławiec i okolice Fajna spokojna czysta plaża, nie ma tłumów , dla mnie raj Ja jadę do Bajkowego Zakątka w Rusinowie http://www.adam.jaroslawiec.pl/ ale tam już pewnie nie będzie miejsca na ten rok, wiem że wcześnie trzeba rezerwować terminy bo ośrodek rewelacja i powiem że za takie atrakcje jakie oferują to wcale nieduża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze  noclegu w miejscowości Międzyzdroje, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-Mi%EAdzyzdroje  z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim ulubionym miejscem na rodzinne wakacje jest Ustka :) byliśmy tam niedawno w hotelu Grand Lubicz - http://www.grandlubicz.pl/ i jestem pod ogromnym wrażeniem udogodnień dla rodzin z dziećmi. nawet jak nie było pogody to maluch się nie nudził bo mieli mnóstwo dodatkowych atrakcji dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Karwię - pokoje Albatros i jestem w 7 niebie. Niedrogo, klimatycznie i tak spokojnie, nie to jak w innych miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zaszaleć i wyjechać do Gdyni, gdzie można w dobrej cenie wynająć w Sunsail jachty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku miałem okazje ze znajomymi korzystać z jachtu za pośrednictwem firmy Sunsail, rewelacyjnie spędzony czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×