Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poznanianka

wozeka jaki wybrac?

Polecane posty

Gość poznanianka

WITAM WSZYSTKIE INERNAUTKI I INTERNAUTOW! CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC JAKI WOZEK JEST DOBRY DLA MOJEGO NIENARODZONEGO DZIECKA BO NIE WIEM Z MEZEM JAKI WYBRAC.CZEKAM NA WASZE OPINIE PORADY ORAZ LINKI Z JAKIMIS CIEKAWYMI LINKAMI.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poznanianka
przeglądnij w sieci strony sklepow z wózkami ,jest tego mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wklejam
16:34 internet - sklepy itp www.baby.com.pl www.tanimarket.pl www.tutek.pl www.bobomarket.pl www.familyshop.com.pl www.abckomis.com.pl polecam równiez zajrzec na ALLEGRO, mozna tam znaleźć wiele fajnych wózków i nie tylko . Mówie tu o nowych rzeczach. 16:40 może www.patiimaks.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifonka
przedewszystkim polecam wielofunkcyjny teraz posiadają one sporo możliwości , sprawdż czy budka pracuje cicho żeby nie budziła maluszka jak spii , jest pare ważnych jeszcze elemetów ale zapomniałam ... a tak wogule to sama szukam wózków i najlepsze są te firmy TAKO to tyle papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma mam wózek
z firmy wózkolald czyli herry ma wiele funkcij nosidło głęboki wózek spacerówka z szelkami a co najlepsze jest w nim że pokrowiec ma wysoko zapinany prawie na całą budę czyli jak wiatr wieje można dziecko ochronić a ponadto ma wiele dodatkowych kieszeni i bude która cicho się zapina a na ciepłe dni odpina się tył od budy i można wietrzyć dziecko..... jestem bardzo zadowolona z tego wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Deltim lub X-Lander (to w sumie jedna firma). www.deltim.pl Te wozki mozesz sobei obejrzec na zywo w Poznaniu, w Baby Center, na ul. Strzeleckiej (niedaleko Starego Browaru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak zawsze - pierwsza odpowiedzia na takie pytanie jest ... \"to zalezy\" :-) ale do rzeczy: - proponuje wozek o duzych, pompowanych kolach - wieksza amortyzacja dla dziecka - zalezy po czym zamierzasz tym wozkiem jezdzic - cicho skladana budka - zeby dziecka nie obudzic - pokrowiec, ktorym faktycznie doskonale okryjesz wozek, przez ktory nie bedzie wiac do srodka - pasy dla dziecka, najlepiej pieciopunktowe i najlepiej regulowane - zalezy tez jakiego jestes wzrostu - jezeli jestes osoba wysoka, to zastanow sie, czy nie lepiej wozek z regulowana wysokoscia raczki - w koncu i tym musisz miec komfort prowadzenia takiego wozka - zalezy, czy zamierzasz nim np jezdzic na zakupy po osiedlu/dzielnicy - moze w takim razie wozek z koszem pod siedziskiem - fajnie tez gdyby mial przekladana raczke (z tylu na przod) - wieje, slonce swieci, a ty przekladasz raczke i nie przeszkadzasz dziecku (inna opcja jest tu siedzisko zakladane na wozek w obie strony) - zalezy... mieszkasz na wyzszym pietrze? nie masz windy? zastanow sie ile chce ci sie dzwigac po schodach - czy 15kg czy moze 25kg? - zalezy jak masz urzadzony dom - waskie przejscia? sprawdz czy rozstaw osi nie przeszkodzi ci w jezdzeniu wozkiem po domu - bo moze nie zmiescic sie w futrynie... - a moze masz malo miejsca w domu - ogolnie. w takim razie sprawdz do jakich rozmiarow mozesz wozek skladac - fajnie gdyby potem nie zajmowal ci pol pokoju i byl tylko zawada - sprawdz tez jaki wozek ma system hamulcowy i zastanow sie, ci ci bardziej odpowiada - ja osobiscie opowiadam sie za centralnym hamulcem blokujacym obydwa tylne kola - szybszy w uzyciu - sprawdz tez jakie wozek ma zawieszenie - plastikowe wahacze? skorzane paski? czy jeszcze inne... ?? fajnie by bylo, gdyby po dwoch miesiacach cos nie zaczelo skrzypiec - bo zadna atrakcja bujac wtedy w tym dziecko - i zalezy na co masz ochote pod wzgledem funkcyjnosci - jezeli chcesz miec oddzielne wozki na poczatek i na pozniejszy okres zycia dziecka - to kup po prostu wozek gleboki, potem kupisz sobie jakas spacerowke/albo parasolke (ktora osobiscie polecam jako latwo w obsludze i pomocna w przemieszczaniu sie srodkami komunikacji jezeli zas chcialabys, zeby wozek towarzyszyl dziecku przez dluzszy czas - ogladnij sie za spacerowka z nosidlem/gondolka - po jakims czasie wyjmiesz srodek i bedziesz uzywac spacerowki jezeli zas jezdzisz samochodem i dziecko bedzie mialo fotelik - moze zastanow sie nad wozkiem, na ktorego stelaz mozna zamontowac fotelik samochodowy - niesamowicie wygodne (dwie ostatnie funkcje oczywiscie nie zaprzeczaja posiadaniu parasolki w pozniejszym okresie - tania i efektywna) to w zasadzie najwazniejsze rzeczy, koncze, bo mi utnie wpis, jeszcze tylko polece firmy: - implast - x-lander (deltim) - jane - mutsy - quinny najtanszy z nich jest implast - komplet spacerowka + gondolka + fotelik samochodowy to ok 1500zl pozdrawiam i zycze dobrego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglesina
Zwróć uwagę na długość gondoli tzn są takie co mają poniżej 80 cm i wówczas jak dzidzia jest duża i się wyciągnie ok 6 -7 miesiaca jak śpi do tego śpiworek lub kocyk to może być ciasno. Warto aby długść w środku gondolki miała pow. 80 cm tzn są takie co mają 77 i takie co mają 81 4 cm zawsze coś. I wózek gondola powinna być na wyższym stelarzu. Zwłaszcza jak mieszkasz w mieście to chodzi o to aby wózek był jak najwyżej od ziemi i spalin samochodów. Osobiście polecam inglesinę dwu funkcyjny gondola i zamieniana później na spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam wózkek wielofunkcyjny typu Polak Orion itp. Po pirwsze jest WIEEELKI i CIĘŻKI. I sczerze ci powiem ze po 6 miesiącach go sprzedaz...zobacz na samym Allegro, uzywane wozki tego typu maja ok 6-9 miesiecy.Koniecznie kup wozek ze skretnymi kolami, polecam jak najbardziej IMPLAST driver !! Jest stosunkowo tani, porzadny i latwo go potem sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję gondolkę/ Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Jest idealna dla takiego maluszka. Musimy uważać, aby nie podnosić dziecka za wcześniej z racji problemów z kręgosłupem. Polecam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam wózek spacerowy z www.coletto.pl. Bardzo dobry wózek nawet niedrogi. Z pierwszym dzieckiem szybko sprzedałam wózek bo był do niczego. Wózek z coletto jest o niebo lepszy, lekki, zwrotny i bezpieczny dla mojej pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaterinkaKaterinka
To prawda, Tutek jest ma fajne wózki. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć wózek taki jak każdy teraz ale w tym roku ale.... Wózki z firmy Tutek są bardzo lekkie, super się je składa, dobrze się pompuję koła - super dostęp do wentyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie patrze na stronę tego Tutka i wpadł mi w oko model Timer. Bardzo fajny i widać, że fajnie by się go użytkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka85
Moja kuzynka ma wózek z tutka i mówiła mi, że jest z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

ja szukałam po sklepach online, gdyż nie bardzo lubię łazić po sklepach i o dziwo znalazłam super model Cybex na stronce sklep-tosia.eu. Mają naprawdę sporą ofertę i łatwe zwroty w razie w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka

ostatnio też w sklepie Tosia zakupiłąm model Cybex priam i przyznam, że jakość na medal - bardzo solidny, lekki, zwrotny, wygodny jak dla mnie IDEAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×