Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca rady

ZAKOPANE-JAKI HOTEL POLECACIE NA ROMANTYCZNY WEEKEND?

Polecane posty

Gość poszukująca rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pensjonat Janosik na Krupówkach :-) Piękny ośrodek i pokoje, trzy gwiazdki. Byłam bardzo zadowolona z tego weekendu z mym skarbem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca rady
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala:O:( boze marzy mi sie jakies wyjscie... przez rok tylko 1 raz bylam w pubie z mezem na 2 godz:( (tak sie chcialam pozalic:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca rady
my też dawno nie byliśmy z mężem nigdzie a ostatnie miesiące były tak stresujące(praca),że postanowiliśmy zaszaleć. Dlatego szukam hotelu fajnego miłego i z dużym łóżkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym tak chciał wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca rady
nikt już nie ma więcej pomysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytry
a może ja bym pojechał z tobą zamiast męża-odstresowałbym cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym radzila sprawdzic w internecie,jest pelno ogloszen ,mozna obejrzec galerie zdjec,i co najwazniejsze jak ci sie juz cos spodoba to zadzwon czy sa jeszcze miejsca wolne,ja ostatnio w Karpaczu i okolicach obdzwonilam chyba z 20 hoteli,i nigdzie o dziwo miejsc niebylo.W hotelach tez robia takie romantyczne weekendy,za dodatkowa oplata oczywiscie,np.przejazdzka konna,butelka szampana podana do jacuzzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osrodek Sivarna w Koscielisku, nie jest bardzo eksluzywny ale z knajpa na dachu i basenem w piwnicy z pokoi piekne widoki, zaciszna okolica, schludne pokoje i ceny, w poblizu superowa karczma z atrakcjami goralskimi:) polecam chociaz bylam tam juz dwa lara temu moze sie zmienilo ale jesli tak to chyba tylko na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeśli na romantyczny weekend w Zakopanem to tylko Willa Gardenia - niesamowite miejsce, można tam zorganizować niespodziankę, to się u nich nazywa romantyczny weekend - pokój wystrojony płatkami róż, różami, świecami, niesamowity efekt, jak ja weszłam do pokoju to... jejciu niesamowite, naprawdę polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskabaska.1985
Osobiście polecam idealne www.apartamenty-zakopane.net.pl Super wygodne, ekskluzywne apartamenty do wynajęcia w Zakopanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzdac22
Ja zawsze jeżdżę w jedno i sprawdzone miejsce: Apartamenty Viva Maria (http://www.viva.info.pl) W cenie pobytu basen, sauna, jacuzzi, internet wi-fi, plac zabaw dla dzieci a za ogrodzeniem zimą stok narciarski. Przepiękna panorama na Tatry... czego więcej chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybcia
Ja polecam hotel Grand Stamary,położony blisko Krupówek,basen,śniadania wliczone w cene, piękne stylowe pokoje, obsługa cudowna. Wracamy tam w lipcu na tydzień z całą rodzinką. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosciuOlek
Zainteresuj się szałasem to taki mały domek dla pary http://www.domekzakopane.info kiedyś spędziłem tam weekend z dziewczyną była zadowolona :)O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze ;) noclegu w miejscowości Zakopane, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-zakopane z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrą ofertę w kultowym miejscu ma teraz aries hotel & spa -> www.hotelaries.pl przy krupówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Wille Gardenia Byliśmy na Majówce w tej willi Sauna , Kominek co więcej do szcześcia potrzeba Jak zakopane to juz tylko Gardenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Hotel Bukovina Termy Spa wspaniałe miejsce na odpoczynek i mały relaks od stresu byłam 3 miesiące temu na dwu tygodniowy wyjazd z mężem i na pewno jeszcze tam pojedziemy miła osługa fajne pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co to z tym no na serozne no w********ic chyba latwo te sprawe o a jakze kazdy facet penisem pomacha 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie jakiegoś dobrego pensjonatu w Zakopanem i co najważniejsze w przystepnej cenie polecam sprawdzić bazy noclegowe online. Ja korzystam na przykład z tej http://enoclegi.biz i moge ją wam polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony co roku z klimatem ośrodek wczasowy na Pardałówce www.nocleg-zakopane.net bardzo dobra lokalizacja i przystępna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniczkaJ
Takich miejsc jest wiele,ale według mnie najbardziej odpowiednim miejscem może być ten hotel http://www.hotel-landrynka.pl/. Ja sprawdzałam ich ofertę i z wielką przyjemnością wybrałabym sie do nich na taki romantyczny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o na prawdę dobry nocleg to ja od siebie moge polecić Adam Hotel & Spa www.adamspa.plświetny hotel z niepowtarzalnym klimatem, w którym spędziliśmy z żoną cudowne chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×