Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zanim zrobię test

Polecane posty

Gość gość

hej! 10 dni temu zaczęliśmy starać się z partnerem o dzidziusia, niejednokrotnie. Raz w ostatni dzień okresu, później już po. Od jakiegoś czasu kręci mi się strasznie w głowie, na początku myślałam, że jestem zwyczajnie przemęczona ale dzisiaj doszły do tego bóle piersi i bóle węzłów pod pachami( co się nigdy nie zdarzało). Okres mam nieregularny i nigdy nie przychodzi tak jak powinien. Wczoraj i dzisiaj miałam lekkie mdłości. Ale najbardziej denerwujące są te zawroty głowy, bo prawie cały czas czuję się jakbym była pijana! :D Myślicie, że się udało? Czekam żeby zrobić test i nie mogę się już doczekać, czekam na wasze odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wcześnie na mdłości. Zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie myślałam, pewnie podświadomość płata mi figle... tylko kiedy zrobić test? skoro od pierwszego stosunku minęło 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam juz 2 razy w ciazy
Poczekaj do dnia spodziewanej miesiaczki wtedy testy sa wiarygodne. Nawet jak wyjdzie Ci lekka kreska to oznacza ciaze. Chociaz ja uwazam,ze to stanowczo za wczesnie na takie objawy. Mysle,ze to podswiadomosc plata Ci figle ale zycze Wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×