Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdroszczę kuzynce faceta !

Polecane posty

Gość gość

Jestem samotną mamą. Ona od 5 lat ma faceta, ma 25 lat. Facet ma kasę zresztą moja kuzynka zresztą też, mają super mieszkanie, kuzyna garderobę wypełnioną ciuchami, ona jest śliczna, a on mega przystojny. Ale i tak dla nich obu ta kasa się nie liczy. Liczy się to ze mają siebie. Na każdym kroku widać, że się kochają. Czule słówka typu ,, -Wariat - Ale twój". Oni cały czas cieszą się życiem. Nie mają problemów. Zazdroszczę jej takiego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz ze nie maja problemów? może mają lepsze podejście do nich niż Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś mamą ;) a więc nie jesteś samotna Każdy ma jakieś problemy Jak to mówią : na cudzym polu trawa jest zawsze bardziej zielona... Spotkasz Miłość tego Ci życzę i wszystkim szukającym 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta czy meza?Bo to roznica.Dla mnie samo bycie razem to choragiewka na wietrze, czy maja juz ustalona date slubu jesli nie sa malzenstwem i ile sa razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, nie przeczytalam uwaznie.Od 5 lat i nastolatkami nie sa, dla mnie zwiazek bez slubu, niewazne czy jest sie osoba wierzaca czy nie, to bujanie slonia za ogon w butelce.Jak sie kogos kocha to chce sie spedzic z nim cale zycie i nie ma zadnej watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są zaręczeni od 3 lat, a razem są 5 lat. W 2017 roku mają ślub. Jakie mogą mieć problemy ? Kasy mają pod dostatkiem, oboje robią to co kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrali sobie taką sale gdzie termin zamawia się 3 lata przed, bo ja przyjdziesz 2 lata przed ślubem to zostają ci tylko kilka terminów. Więc muszą czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkaja razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 3 lat mieszkają razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, życie jest takie, ze każdego kopnie w dupę. Ich tez czekają trudności, problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak więc się ciesz zazdrośnico , że im tez sie moze cos zlego rpzydarzyc ;epiej ci co ? pewnie bys chciala, zeby ja zostawial i wielce pokochal ciebie lampucero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i czego tu zazdroscic?szanujaca sie kobieta nie mieszka z facetem przed slubem, to obciach!co rodzina na to?mowisz ze sa od 5 lat i zareczeni od 3.czyli 2 lata razem bez konkretnych planow.jak sie kogos kocha to zareczyny bywaja srednio 1-3 miesiace od poznania sie, a slub statystycznie 1,5 roku.przechodzony ten zwiazek, a w 2017 roku twoja siostra bedzie juz miec 27 lat, a wkolo tyle swiezych i kuszacych 19 latek!znam takie przypadki "wielkiej milosci".nigdy nie wiadomo jak sie zycie potoczy.jak tam twoje dziecko, jestes szczesliwa ze je masz?zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze się, że mam dziecko, że jest zdrowe, ale jej ojciec nawet nie chce małej poznać. 2 lata mieszkali w innych miejscowościach, on dopiero po tych dwóch latach mógł zrezygnować z kontaktu i to zrobił po 2 latach luźnego związku zamieszkali razem, oświadczył się jej. Co rodzina na to ? Nasi bardzo wierzący dziadkowie mieli z tym próbkę, moja kuzynka jest nie wierząca, wiec jej to wisi. Ona twierdzi, że jej ślub nie jest potrzebny, jak już to cywilny i to tylko ze świadkami bez cyrku. Ale jednak wydaje mi się czasami, że dziadkowie woleli jej ciążę, którą poronila, niż moją ciążę, bo jest młodsza no i sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to chodzi, zeby innym życzyć źle. Chciałam tylko uzmysłowić autorce, ze nikt nie ma raju na ziemi. Z zazdrością patrzyłam na: - ludzi w związkach, gdy byłam samotna, - ludzi dużo zarabiających, gdy sama nie miałam pieniędzy, - ludzi po ślubie, gdy byłam przed, - na matki, gdy nie mialam dzieci. Nie była to zazdrość toksyczna. Raczej taki żal, ze nie mam tego samego, co oni. Teraz juz mam, tylko, ze mam tez problemy. Inne, ale mam. Każdy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockmommy
mi tam tez faceta zazdroszcza i tez gadali ze przechodzony zwiazek i mnie nie kocha. oswiadczyl mi sie po 8 latach zwiazku :P po 10 slub, obecnie 3 lata po slubie i polroczny synek za ktoreym maz szaleje z milosci ....... nie ma regul, sa statystki, nigdy nic nie wiadomo, jak bedzie u nas w przyszlosci.... czas i zycie pokaza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jej życiu wszystko jest świadomą decyzją, wiec jakie można mieć problemy. Jak masz pieniędze to wszystko można załatwić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama piszesz, ze poroniła. W jaki sposób to mozna załatwić pieniędzmi??? To tragedia, o ktorej kobiety nie zapominają do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś myślałam, że może żałuje wyjazdu z Polski, tęskni za Polską. Wczoraj mi powiedział, że nie wie jakie siły ją tu przyciągnęły ( wyjechała po zdradzie byłego chłopaka ), nie ma pojęcia dlaczego akurat to miejsce na ziemi, ale jest szczęśliwa, bo dopiero tutaj poznała prawdziwych przyjaciół i swojego narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockmommy
i faktem jest, ze jak dziecko jest zdrowe to juz samo w sobie jest szczesciem :) wiec ciesz sie autorko bo roznie w zyciu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno poronienie to nie koniec świata. Przecież jest zdrowa, wysportowana i będzie mogła mieć kolejne dzieci. Jest za twarda, żeby się załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, jak na moje to ty jestes szczesliwsza od niej.masz zdrowe dziecko, a ona poronila.To wielkie nieszczescie dla kobiety i zostawia slad na cale zycie, nawet jakby potem miala 10 dzieci.a co wasi rodzice na mieszkanie razem bez slubu?bo mowilas o dziadkach.nadal uwazam ze nawet jesli nie jest wierzaca, mieszkanie razem bez slubu to obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mieszka skoro nie w Polsce?jakiej narodowosci jest jej facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockmommy
ja tam obciachu nie widzialam w mieszkaniu bez slubu a juz po 3 latach zwiazku zamieszkalismy razem :P przed slubem, a nawet przed zareczynami ;) kupilismy razem mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tez tego dziecka nie planowała. Owszem mówią, że chcą mieć dziecko. To jest moja bliska kuzynka, a nie siostra. Jej rodzice nie robią problemów. Oni są normalni. To już nie te czasy, żeby mieszkanie przed ślubem było obciachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On to taki mieszkaniec matka nie wiem skąd jest, ojciec anglik, ale w Anglii nie mieszkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszaniec *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockmommy
i ogolnie wyluzujcie troche ludzie :) nie warto przejmowac sie ocenami innych i ogolnie szeroko pojetymi p*****lami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, mieszaniec. a jak wyglada?bo duzo jest mieszancow angielsko-ciapatych.jesli to czarnowlosy, ciemnooki i opalony przystojniak to bym byla ostrozna z ta zazdroscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodził się w Niemczech. A jest blondynem o jasnej karnacji. W Niemczech się wychował z siostrami, wiec w jakimś tam procencie jest Niemcem. No ale i nazwisko i imię ma angielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu od razu myslicie ze oni tez beda moeli problemy?? nie umiecie sobie wyobrazic ze dla kogos najwiekszym problemem moze byc to na jaki kolor zafarbowac wlosy?? ja znam takich ludzi... kasa zapewniona do konca zycia, kochajacy maz od 10 lat, cudowne dziecko, wycieczki zagranice, praca super mimo ze pracowac nie musza. Mozna? Mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×