Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karoo15

zielona , czy to kolor prawidłowy ?

Polecane posty

Witam , ;-) jestem młodą Mamą i niedawno urodziłam Synka , dotychczas robił kupkę taką żółtą jak musztarda a dziś mi zrobił zielona , czy to znaczy że coś mu dolega ?. oczywiście karmię piersią . czy to z Mojej winy , że zjadłam coś nie tak ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a o kupke pytaaja ja p*****le xd ja dzis sralem brazową -dobry odcień ??? nosz k***a ludzie ! opanujcie się ... o kolor siku tez zapytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolał go brzuszek, miał problem zrobić ta kupę? Jeśli nie to wszystko z porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dolega ! chora mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ym gość sory ale twoja kupa mnie nie interesuje tylko Mojego Maleństwa jeżeli masz tak się wypowiadać to wgl się nie odzywaj . pozdrawiam ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby ci to dziecko zdechlo idiotko...:O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora Mamusia he pozdro -.- koleś . Dziękuję za odpowiedź chociaż jedna NORMALNA osoba ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jaką kupkę dziś robilas ? zotla zielona a moze niebieską ? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynika to ze składu stolca, który zawiera żółć, płyn owodniowy oraz komórki skóry, które zebrały się w jelitach dziecka jeszcze w łonie matki. Zielona kupka u niemowlaka jest więc czymś normalnym. Zazwyczaj po kilku dniach stolec przybiera naturalny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez karmie córe piersia i tez zdarzaja sie zielone mnie sie wydaje ze od mleka krowiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jestescie p**********i zeby dziecko zdechło? co to za chory człowiek pisał,masakra:/ idzcie sie leczyc,dziewczyna sie pyta bo po to jest forum imbecyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kp to widocznie coś zjadłas co mu nie posluzylo.... Generalnie dobra kupa ma odcień żółty, taka kolkowa z bólem brzucha zazwyczaj zielona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kupa zwykle oznacza coś niedobrego, albo jakiś składnik pokarmu dziecku nie posłużył albo ma infekcje...Pytanie o kolor kupy nie jest wcale głupie, u takich maluszków to istotny wskaźnik, a i dorośli też powinni obserwować swój stolec, każdy dobry lekarz wam to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedz , oczywiście te NORMALNE , ;-) żebyś ty zdechł śmieciu , jak masz pisać Matce takie rzeczy to wgl się nie wypowiadaj bo miło się tego nie czyta !! zapewne żadna Matka by nie chciała przeczytać takiej odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile dokładnie ma Twój synek? U mojego zielona była przez jeden dzień gdy miał może z 3-4 dni i było to przejście ze smolki, której czerń jest tak naprawdę bardzo ciemna zielenią na taka normalna żółta. Teraz ma 3 miesiące i czasem zdarzy się, ze kupa jest lekko zielonkawa i tez się martwię, tym bardziej ze nie jest już karmiony piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Synek ma 3tygodnie , i wczoraj pierwszy raz była zielona dziś nie aż tak .... pobolewa Go brzuszek chyba ma zaparcia..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tygodnie to normalne ;) ewentualnie jak masz obawy idz z malym do lekarza ;) lub poczytaj na forum, ja niestety nie mam takiego szczescia aby czytać na forum bo starcilam mojego malego Aniołka...-9 tydzien a druga ciaza 12 tydzien..obydwie planowane i obydwie wyczekiwane ponad rok.. kazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zapach? Często jeżeli coś jest nie tak, to kupa ma też brzydki, kwaśny zapach, wtedy może to świadczyć, że coś mu zaszkodziło w twojej diecie, albo np. bakterie. A tu masz przewodnik obrazkowy: http://www.babycenter.com/baby-poop-photos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nwm co mam powiedzieć ... Strata Dziecka chyba najgorsze co może się w życiu przytrafić ;( Dziękuje za link . ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka brzydkich kup moze sie zdarzyc. Jesli caly czas robioby zielone kupska to wtedy do lekarza. Najprawdopodobniej bylaby to alergia,najczesciej dzieci sa uczulone na mleko krowie i jego przetwory. Lub nietolerancja laktozy. Albo wlasnie bakteria. Moja cora miala zielonkawe kupy,cuchnace kwasem,do tego sluz i czasem krew i okazalo sie wlasn ie,ze ma bakterie. A alergiczka jest swoja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×