Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znacie jakies bardzo chore dziecko?

Polecane posty

Gość gość

Wiem ze pytanie jest dziwne. Gdy wejde na fb czuje sie zaatakowana takimi info. Jestem zbyt wrazliwa zamykam fb nie w tym problem.. Kazda historie czytam analizuje placze.. Czy Wy twz tak emocjonalnie reagujecie? Ja zaczynam czuc ze powazne choroby nas atakuja.. Choc nie znam zadnego dziecka chorego.. Pewnie mnie nie rozumiecie musalam sie wygadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie znam aż tak chorych dzieci. Ale brutalna prawda jest taka, że współczesna medycyna ratuje ludzi, którzy powinni ulec naturalnej selekcji. To nie tak, ze choroby nas atakują, tylko my niekiedy jakby sztucznie utrzymujemy przy życiu osoby, które normalnie nie przeżyłyby. Oczywiście nie odbieram rodzicom prawa do walki o życie ich dzieci, ale to nasza wiedza doprowadziła do pewnych paradoksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjesey
Znam jedno chore (niepełnosprawne umysłowo) dziecko i mnóstwo zdrowych :). A co do Twojego pytania, to nie reaguję emocjonalnie na te wszystkie prośby o pomoc na fejsie, ot, przeczytam, współczuję i zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam bardzo chore i moje dziecko jest chore . Nie piszę o takich typowych "roślinkach" sorry za określenie. ...tylko o dzieciach u których działa czas na ich korzyść ,postępy w medycynie i nauce i oczywiście ważne są pieniądze . Jak się ma dziecko urodzone z wadą genetyczną to zna się inne chore dzieci (choćby ze szpitali ) i rozumie się rodziców tych dzieci """"zebrajacych """o pieniądze na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chore znam jedno. I kilkoro z lżejszymi wadami genetycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×