Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiakarol37

Barclays Bank wysyłki z allegro za granice OSZUST!!!

Polecane posty

Gość kasiakarol37

Transfer pieniędzy z Barclays Bank- OSZUSTWO!!!! UWAŻAJCIE!!!!!! Witam Własnie dziś miałam nadać do Johannesburga iPhona 7 wystawiony za 2300 Pan płaci 2800 byle szybko wysłąć... Okazało się że to oszust !!! ku przestrodze NIC NIE WSYSYŁAJCIE !!!!! MEILE OD ginitas samaras@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Pierwszgo meila zawsze pisze po polsku potem odrazu prosi o dane na przelew i wysyła potwierdzeni z banku i takie tłumaczenie OK ... Chciałbym, abyś wiedział, że otrzymasz potwierdzenie przelewu z mojego banku, ponieważ dokonałem bezpiecznego transferu online dla Ciebie, robię to, aby zabezpieczyć się przed tobą, bank robi to, aby móc zapewnić zarówno sprzedającego, jak i Nabywca, jeśli zaufasz sobie, zrozumiesz, co próbuję powiedzieć, teraz pieniądze zostały usunięte z mojego konta rano, o kredyt na konto, ale przeniesienie w dalszym ciągu w toku, ponieważ bank musi zweryfikować na przesyłce Numer śledzenia, zanim będą mogli odblokować pieniądze na koncie, muszą tylko śledzić, aby potwierdzić paczkę, która idzie we właściwym miejscu, więc co musisz zrobić, to zabrać towar do urzędu pocztowego i zakończyć wysyłkę za pomocą EMS Po zakończeniu wysyłki musisz zeskanować potwierdzenie otrzymane od EMS po jego wysłaniu i wysłać go do mojego banku, aby ich normalna weryfikacja i odblokowanie pieniędzy na Twoim koncie w tym samym czasie. Będę na Ciebie czekać .. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz iPhone 7 za 2300?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam , z Play na przedłużenie umowy otrzymany 27 .07. kolor silver 32 gb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×