Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neferatka

DecouArt.pl - sklep z artykułami do decoupage

Polecane posty

Gość neferatka

Internetowy sklep dla pasjonatów techniki zdobniczej decoupage. Zapraszam do obejrzenia oferty na stronie sklepu http://www.decouart.pl/ Znajdą tam Państwo papiery i serwetki do decoupage, profesjonalne kleje, lakiery, farby, media, pędzle i akcesoria, preparaty do spękań oraz przedmioty do dekorowania. Oferujemy szeroki asortyment materiałów i preparatów takich firm jak: Stamperia, Dala, To-Do, Decomania, Heritage, Decorabilia, Arte i Tassotti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Trochę jest sklepów z decoupagem w Warszawie, trudno się czasami zdecydować rzeczywiście na konkretny. Mnie się akurat wygodnie zamawia ze strony www.sklepdecoupage.com.pl . Mają wyłącznie profesjonalne produkty, z których można wykonywać najbardziej skomplikowane dekoracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ten sklep: http://www.plastyczne-lublin.pl/index.html mają spory asortyment i starają się go cały czas uzupełniać. Ja akurat u nich stacjinarnie kupuje w Lublinie, bo te babeczki tam są bardzo ogarniete, zawsze mi doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym sklepem zawsze będzie www.swiatmargo.pl . Znajduje tam wszystko co mi potrzebne w temacie i to w naprawdę w konkurencyjnych cenach, fanom bardzo polecam zajrzeć, wiele naprawdę fajnych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j ostatnio sama zrobiłam przepiękną szkatułkę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam sklep www.swiatmargo.pl . Wielokrotnie już wertowałam ich stronę i jestem posiadaczką naprawdę ogromu artykułów z tego sklepu :D Polecam, świetna jakość za super cene <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklepik z artykułami do decoupage jest na Ursynowie, ul. Wojciecha Kilara 9 (dawniej Wasilkowskiego). Organizowane są tam też warsztaty i kursy decoupage, a także darmowe spotkania przy herbatce w celu wymiany doświadczeń związanych z decoupage. Można tam kupić także fajne drobiazgi, szkło, drewno. Mają swojego FB: Sklep KurzoŁapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babiczq
Według mnie, najlepszy sklep to dreweks.eu. Kupuję tam już od kilku lat ;) Duży wybór (drewnianych pudełeczek, serwetek itp.)+dobre ceny+szybka wysyłka. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja polecam sklep internetowy Artdeku z artykułami Decoupage. Super rzeczy w fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×