Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DZIEN DZIECKa

Polecane posty

Gość gość

Witam. Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami, a z nim.... Wydatki. Szukam inspiracji, żeby pomału zacząć odkładać pieniądze, lub złapać coś w dobrej kasie na promocjach. Pomóżcie. Podrzuccie mi pomysł na prezent dla dziewczynki 2 lata i 8 miesięcy. Btw, czy laptop Disney clementoni minnie będzie ok? Czy może sie jeszcze nie sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka dostała i jest w stanie idealnym 4 lata stoi na szafie i się kurzy Czym się dziewczynka interesuje? Bo moja jest artystka :-) cieszą ja kredki mazaki plastelina ciastolina piasek magiczny wszystko to z czego można coś zrobić Trzeba wiedzieć co dziecko lubi i problem rozwiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusiapal
ja swojej 3 letniej chrześnicy kupiłam kidstab w sferisie i to był strzał w 10!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczka
na stronie sferis.pl w zakładce "dziecko" jest bardzo dużo fajnych, niedrogich zabawek:) nie wiem co polecić, bo nie wiem co dziewczynka, o której piszeszlubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettaa__
Dla swojej córeczki na more4kids z darmowym odbiorem w sferisie zamówiłam klocki lego duplo do tego ulubione pójdziemy na ulubione lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalik_k
dla dziewczynki na pewno znajdziesz coś fajnego i w dobrej cenie w klepie online http://misiedwa.pl/. ja bardzo lubię u nich kupować bo mają fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o prezent dla dziecka, to ciekawe pomysły znajdziecie na www.Jasieczkowo.com gdzie sama często zamawiam i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczka znajomego wraz ze swoim bratem mieli sporo zabawy z lego , choć tu by trza uważać na małe części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwika
Mój trzylatek uwielbia lego duplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek też uwielbia klocki i ostatnio mu własnie zamawiałam na promocji w sferisie lego duplo, super "zabawka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klocki Lego to faktycznie bardzo dobry pomysł na prezent zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki, na stronie www.Zabafffki.pl jest w czym wybierać, sami zobaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×