Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k=lko

DZiewczyne znacie jakieś dobre i tanie cienie do powiek???

Polecane posty

Gość k=lko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta tania seria z rossmana
nie pamietam jak sie nazywa sa dosyc trwale tylko kolory nie kazdemu beda odpowiadac ale warto sie zainteresowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SensiQue-w sieci Drogerii Natura...wszystko z tej serii jest tanie i dobre...polecam pomadki, lakiery, cienie,pudry.....ja osobiście ich używam i jestem zadowolona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddddddd
albo dobre albo tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesiaczek
Troszeczke nie pokolei ale co tam ja od siebie polecam kredki miss sporty moj favoryt to czarna kredeczka nr 001 (ach ta intensywna czern)krdka przy codziennym uzyciu starcza na okolo 2 lata ... wiec baaaardzo wydajne :) i ta mocna czern cena 3,50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesiaczek
ponadto produkty z vollare (kocham maskare 2500 kalorii pieknie podkreca rzesy :D wszyscy mi sie pytali czy sobie je zawijam a tu zonk ;] tylko tusz koszt na targu 3 zl ! )oraz moj najnowszy i najlepszy nabytek piekna paleta 96 cieni "idealna do nakladania na mokro"zakupiona na allegro za 45zl+15 szybka wysylka :D wiec jestem nia naprawde zachwycona ponadto ma piekne opakowanie wyglada zupelnie jak zlota kopertoweczka :)za taka cena bomba! jest warta o WIELE WIECEJ! niestety ostatnio zaowazylam iz ktos je systawia od 1 zl... ehhh troszke szkoda ze ja juz swoja mam :)ale takie zycie:/ podaje namiary : http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10319932&order=d&change_view=1 :) a wiec te produkty bardzo goraco polecam! sa swietne ! ps. i z innej bajeszki musztarda ktora produkuje biedronka tez jest godna polecenia tania a wyjatkowo pyszna :) pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze choc troszke pomoglam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka898
Te cienie są genialne! Utrzymują się na powiekach cały dzień, bez osypywania. No i cena 19zł za taką marke i taką wydajność warto. ;) O czym mowa? O cieniach Revlona oczywiście. ;) Poniżej załączam Ci link do miejsca w którym ja kupuje i wychodzi naprawdę tanio: http://www.mergeto.pl/merged-auction/6651/revlon-colorstay-12-hour-eye-shadow-coffee-bean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z sieci
ruby rose za taką cenę są naprawdę świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Również lubię cienie Ruby Rose, mam paletkę już od dłuższego czasu a wciąż jeszcze wiele z kolorów jest nieużyta. Polecam te cienie jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girdisapearing
Hej dziewczyny polecam Wam nowy portal jaki wchodzi na rynek, mianowicie ofeterie.pl - ruszaja niebawem, w ich ofercie beda usługi podobne do usług groupona, siłownie, baseny, kosmetyki, ciuchy, kosmetyczka, fryzjer Na start proponują OGROMNE znizki, nawet do 90%. Aby nie przeoczyc dnia kiedy ruszaja zachecam Was serdecznie do polubienia ich na facebooku, by na biezaco byc z informacjami, oto link: www.facebooka.com/ofeteria Pozdrawiam i "do zobaczenia" na zakupach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagda3131
ja rowniez polecam cienie Ruby Rose mam od kilku lat taka duza palete ksoztowała neiwiele a sa naprawde super duzo kolorow trzymaja sie cały dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleccam
popieram, własnie domawiam kolejne opakowanie, bo tamte mam dluuuugo i czas zmienic na nowe. rewelka.a jest okazja bo nie wiedziałam gdzie je dokupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pia_25
Pewnie, że znam :) I z całą pewnością mogą polecić. Ciebie Bell są rewelacyjne. Wysoki stopień pigmentacji i trwały kolor to największy atut. Polecam przy okazji miejsce, w którym możesz je kupić holder.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulanastolatka
Mi mama kupiła tanią paletkę do cieni w Auchanie, 15 zł za nią dała, podlinkuję Ci tą paletkę żebyś mogła sobie swatche pooglądać https://www.miyomakeup.com/pl/oczy/cienie/five-points-palette-miyo-1043. Takie brązy naturalne moim zdaniem będą pasować do każdej karnacji. Cienie też są dobre bo nie sypią i nie rolują się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresaoo

Tanie i bardzo dobre jakościowo – sunrise eveline, wiem, że  z tej samej serii są jeszcze cienie w innych kolorach. Jak na taką cenę to naprawdę dobre są, trwałe, dobrze się je rozciera, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×