Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SzlafrokMiećChcę

Gdzie warto kupić szlafrok?

Polecane posty

Gość SzlafrokMiećChcę

Gdzie kupię w miarę tanio ładny i porządny satynowy szlafrok? We Wrocławiu albo Krakowie. I gdzie warto kupić zwykły puchaty szlafrok na zimię? Również ładny, ciekawy, z porządnego materiału w rozsądnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal
W sklepie ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sklepie z odzieżą
na wagę, bo jak ktoś tu pisze takie tematy, to do lepszego sklepu powinien miec wstęp wzbroniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzlafrokMiećChcę
Nie rozumiem was...Mi chodzi o sklep typowo z szlafrokami i piżamami... W galeriach nie mogę znaleźć takich sklepów a jak znajduje to są po 150-300zł. Uważam, że to trochę za dużo na szlafrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny, porządny, satynowy szlafrok kupiłam na stronie maxcotton.pl Szlafrok ma dwie warstwy, na zewnątrz jest materiał satynowy, natomiast wewnątrz jest miękka frotka. Bardzo ładnie i elegancko się prezentuje. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ostatnio w Biedronce świetny szlafrok za 20 zł. Cieplutki, milutki, puszysty, aż dziw że tylko 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do obejrzenia strony www.recznikihotelowe24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o takie rzeczy to polecam ze stronki allinside.pl, ja kupuję często rzeczy z tamtąd i jestem bardzo z nich zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaKal
Fajne szlafroki damskie widziałam ostatnio w all-bielizna.pl Ja osobiście lubię tego typu Szlafrok LIZZIE nie są zbyt grube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia985
Skusiłam się i odwiedziłam all-bielizna.pl i kupiłam szlafrok, wydaje się fajny bo z tych cieńszych. Ciężko o taki przeważnie są z ciepłej froty, a ja potrzebowała coś lżejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we Wrocławiu na ul. krupniczej jest sklep z bielizna,piżamami i szlafrokami.Niemal przy Zabce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo sklep-vossen.pl - sama firma jest znana i ceniona, austriacka jakość. Ceny jak na to, co oferują, sa naprawdę ok. I warto troche wiecej dołożyć i mieć nie dość, że trwały, to kosmicznie wygodny szlafrok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuję bieliznę w internecie, bo w razie czego można zwrócić po 14 dniach. W tradycyjnym sklepie nie zawsze można przymierzyć np szlafrok, bo mówią, że mają ładnie spakowane itd. Ja niestety noszę troszkę większy rozmiar, dlatego zamawiam w sklepach dla puszystych np. http://www.sklep.salonmodyxxl.pl/30-szlafroki-damskie-duze-rozmiary Ale sklepów z mniejszymi rozmiarami jest pełno Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitawerniak
Przejrzyj tanie, ładne szlafroki tutaj: https://kuponiarnia.pl/wyszukiwanie/?wyszukaj=szlafrok ostatnio dzięki tej stronce zamówiłam ciepły, miękki z Triumpha i to w dobrej cenie. I planuję kolejne zakupy, bo przynajmniej nie przepłacam, tylko wybieram produkty, ktore są przecenione- wygodnie się przegląda taki serwis i można wyłapać ciekawe okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaa9999
Jeśli zależy Ci na jakiś mega kobiecym modelu to koniecznie strona https://www.kinga.com.pl/na-dzien-na-noc/peniuary Oni tam mają świetną ofertę różnych szlafroczków i peniuarów. Możesz sobie zerknąć i zamawiać, bo od 150zł wysyłka gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×