Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekam na paczke

ile idzie paczka najdłuzej ???

Polecane posty

Gość czekam na paczke

kupiłam cos na allegro i czekam na paczke juz ponad tydzien . Opisujcie swoje przygody z pocztą polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora kowalijskie
do dwóch tygodni chyba najdłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka dni
ja trafilam na takiego jednego oszusta co przez 2 miechy paczki nie wysylala az w koncu zerwalam transakcje i on mnie z blotem zmieszal ale i tak allegro mu sie do doopy dobralo bo oszukiwal na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytałaś na poczcie ? Może paczka już tam czeka. Ja ostatnio miałam taką sytuację, że wysłałam klientowi paczkę. Po tygodniu napisałam do niego maila , czy paczka doszła. On , że nie doszła, więc podałam mu numer nadania i poszedł na pocztę i okazało się ,że listonosz zostawił awizo na innej ulicy a paczka już dawno na niego czekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matych
Witam zamówiłem głośnik na allegro i idzie już 2 tygodnie o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczta winna jest też
tak działa w niektórych przypadkach, paczka priorytetowa szła do mnie 4 dni od poniedziałku do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimne palce
zamówiłam książkę z WYSYLKOWO.PL 3 dni temu, ma byc dostarczona kurierem... czekam i czekam i nic, zaplacilam za tego kurierea 11 zł, gdybym wiedziala, ze bedzie tak dlugo szla kupilabym te ksiazke na allegro i placila za poczte, mniej by wyszlo a czekalabym tyle samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXAdamoXx
Do mnie idzie już 4 dni... ale boje się co będzie z tą paczką... idzie zwykłą pocztą... a w środku jest szklany klosz od motorynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czekam 3 miesiace i juz
sie pewnie nie doczekam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiec /
Moją paczka za pobraniem idzie juz 5 dni, nie rozumiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczta Polska dziala obecnie jak czarna dziura - czesto paczki w ogole nie dochodza. Po pierwsze - zapytac sie sprzedawcy o numer nadanie, ew jakis skan papierka niech przesle. Po drugie - isc z tym na poczte - teraz 90% listonoszy w ogole nie nosi paczek tylko zostawia awizo ze niby nikogo nie zastalo ;( - najlepsze jest jak zobaczysz tego listonosza jak wypisuje ci awizo ze niby nie zastal nikogo - i sie pytasz gdzie paczka ;) Po trzecie - jak nie powiedza nic na poczcie to pytanie do sprzedawcy - ew do allegro rowniez kopie - ale najpierw do sprzedawcy. Ogolnie - olewajcie poczte - nie przy tych cenach i jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka...
nie wiem ile idzie paczka ale mi rachunek za telefon idzie już 2 miesiące... operator już dawno wysłał a poczta nie doniosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelcer
paczka może dojść lub nie, poczta to taka instytucja ze szkoda pisac a co dopiero gadać o niej, nigdy przesyłki nie dostałem na czas ,czasami sam odbierałem z poczty,zimą to wogule czekałem na piorytet miesiąc i jak go odbierałem z poczty to mi wpisali wczesniejszą date niby ze odebralem wczesniej ale oszustwo!czasami nie zostawiają awiza a potem twierdzą ze może ktoś wzioł z dzwi??lub ze nikogo nie było a tymczasem byłem cały dzień w domu no i na koniec powiem tyle ze paczki lubią sie gubić wiec zamów sobie głośniki na allegro a pracownik poczty bedzie sie cieszył z ich posiadania ha,Jaki z tego morał??? najlepiej posyłać kurierem nigdy mnie nie zawiedli a paczki z drugiego konca polski miałem na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie czekam dwa tygodnieod wysłania,mysle,ze wyslal paczke,bo kontakt ze sprzedajacym mam,wczoraj bylam spytac na poczcie i nie ma z tym,ze facet nie podal mi nr nadania,bo nie mial przy sobie (na komorce go zlapałam),ale poki co,to odpisuje na maile,a ja czekam cierpliwie-nie jego wina,ze poczta dziala,jak chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.e.r.s.k.
Hmm... to ja chyba miałam najlepszą przygodę... do mnie paczka szła przez 1,5 roku aż w końcu doszła, lecz to co ja zamawiałam, czyli wielkie szklane akwarium na całą ścianę ja już dużo wcześniej kupiłam. Zapomniałam już o tej paczce, aż tu w końcu do mnie przyszła... żal mi tych nienormalnych ludzi którzy tak wysyłają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manola82
Po kilku(nastu) nieciekawych przygodach z przesyłkami z różnych serwisów, zdecydowałam się na eBay; płatne PayPalem, więc sprzedawcy zależy, żeby towar jak najszybciej i bezpiecznie dotarł do kupującego - paczka z Anglii dochodzi w ciągu dwóch dni roboczych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkur..w na poczte
Ja wysłałem paczke za pobraniem 14 dzis jest 26 i ani pieniedzy za paczke nawet nie wiem czy doszła .. Ile taka moze iśc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diku
Ja czekam juz tydzien na telefon, bardzo sie niecierpliwie i poczta polska jest do bani naprawde zaluje i juz chyba ostatni raz kozystam z ich uslug ;/ zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowoleniec
Ja juz czekam 16 dni jakaś masakra . Na szczęście paczka została ubezpieczona na 1500zł. Jestem ciekaw jak będzie w sytuacji kiedy paczka zaginie?? ile będzie trwało odzyskanie pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego
jak najdłużej, zwłaszcza na poczcie polskiej :p Nie ma górnej granicy. Ostatnio list priorytetowy z warszawy do warszawy szedł 8 dni. I nie był polecony! A powinien iść jeden dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoohoo
w pewnym sensie jest górna granica;) po 14 dniach od daty nadania można składać reklamacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowoleniec
Z tego co słyszałem ta górna granica dotyczy tylko paczek priorytetowych a w moim przypadku była to paczka ekonomiczna. Jak myślicie mam jeszcze szanse dostać przesyłkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaki26
ja już czekam na paczke ekonomiczna 2,5 tygodnia i nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivvcia
Oups . nie zamawiajcie na zwykłą ekonomiczną !!!!! jest 9O% pewności że zaginie ! i możecie sb pofikać do sprzedającego bo on to przecież wysłał i jego nie obchodzi co się dzieje teraz z tą paczką bo wybraliście ekonomiczną czyli paczka MOŻE zginąć i trudno NIC nie możecie zrobić sprzedającemu . ja zamówiłam ok 14 plecak na allegro poleconym . czyli MUSI do mnie dojść jak nie to MOGĘ mieć pretensje i paczka MUSI sie odnaleźć :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często kupuję w sieci i mówiąc szczerze ostatnio poczta polska się zreflektowała - dosłownie w kilka dni, a najczęściej na drugi dzień dostaję to co zamowiłam. o kurierze nawet nie wspominam, bo to w ogóle ekspres jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoświadczenieNajlepsząNauką
Pocztą chyba maks 7 dni, ale to zwykłym listem czy czymś. Ja zawsze wybieram priorytet i raz z Warszawy do Krakowa miałam na następny dzień:) Więc trzeba sprawdzać jak nadaje sprzedawca. No i fajno jeśli wyślą Ci mailem link do śledzenia paczki. Z tego co wiem poczta ma bank ma taką usługę i większość firm kurierskich. Klikasz i wiesz gdzie jest twój zakup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoświadczenieNajlepsząNauką
No i najważniejsza nauka - wybór sprzedawcy. Ja staram się kupować u tych co wysyłają mailem informacje, o przyjęciu zamówienia, a potem wysłaniu paczki. W większości sklepów ostatni mail jaki otrzymujesz to właśnie informacja o nadaniu paczki i tam też powinien znajdować się link do śledzenia przesyłki w którego klikasz. Uffff nagadałam się:) Osobiście słowa złego na Pocztę nie powiem bo przesyłka priorytetowa idzie maks 3 dni a często dużo krócej :) Rzecz jasna od nadania a nie od zamówienia w sklepie :P. Jak coś to dzwońce do sklepów w których zamawiacie jeśli w ciągu 48 h od zakupu nie kontaktują się z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia.mis
jak kupuje w vitamarkecie i wybieram przesyłkę kurierską mam towar na drugi dzień u siebie .sklep godny polecenia www.vitamarket.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamowilem sobie telefon i czekam na niego okolo 24 dni .... podobno jakas poczta holenderska o co w tym chodzi pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×