Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAKI PREZENT DLA MYSLIWEGO???

Polecane posty

Gość gość

Mam wujka mysliwego potrzebuje pomocy w wyborze prezentu. Dostal juz ode mnie karafke, szklanki, kieliszki grawerowane oraz noz dekoracyjny. Prosze o pomoc moj budzet to 400-500 zl , chetnie widziane linki do prezentow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może w takiej sytuacji warto postawić na coś praktycznego? Skoro jest myśliwym na pewno potrzebuje wygodnych ubrań :) A może brakuje mu eleganckich koszul na inne okazje? Sprawdź Ombre - to internetowy sklep z męską odzieżą. Mamy tak szeroki asortyment, że na pewno coś wpadnie Ci w oko :) No i ceny - są tak atrakcyjne, że ciężko w to uwierzyć ;o :) Sprawdź koniecznie:) Tu jesteśmy: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokino
Lornetka to bardzo przydany gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio gdzieś widziałam takie gigantyczne piersiówki co mają 2 litry pojemności ;) może coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam wujka myśliwego i ostatnio kupiłam mu w prezencie koszulkę woolmed. Ma ona wełnę owczą na plecach i bawełnę z przodu. Sprawdza się doskonale podczas polowań chroni plecy przed przewianiem i utrzymuje stałą temperaturę. Super prezent dla myśliwych, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaasd

Luneta dla myśliwego to idealny pomysł na prezent, sama kupiłam mężowi w spyoptic pl 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda
Dnia 19.04.2019 o 11:32, Gość Hankaasd napisał:

Luneta dla myśliwego to idealny pomysł na prezent, sama kupiłam mężowi w spyoptic pl 😉

I jak? Warto z tego sklepu brać? Ja nie wiem szczerze mówiąc a urodziny mojego niebawem... Fajnie to wszystko wygląda na stronie, tak w jego stylu, coś tam czytałam ale ja nie znam się na tym... narzeczony lubi takie porządne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy myśliwy musi mieć dobry telefon, który bez przeszkód połączy się z każdego miejsca. Osobiście mogę polecić Samsung Galaxy S10 - świetny smartfon, a apki z Play Store rozwijają go w nieskończoność. No i w Play w abonamencie nie jest drogi, więc warto go sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kombajn
Dnia 5.05.2019 o 18:53, Flynnek napisał:

Każdy myśliwy musi mieć dobry telefon, który bez przeszkód połączy się z każdego miejsca. Osobiście mogę polecić Samsung Galaxy S10 - świetny smartfon, a apki z Play Store rozwijają go w nieskończoność. No i w Play w abonamencie nie jest drogi, więc warto go sprawdzić.

haha no jak juz smartfona to bym celował w cos tanszego, bardziej "w teren" 🙂 a nie we flagowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burrito
21 godzin temu, Gość Kombajn napisał:

haha no jak juz smartfona to bym celował w cos tanszego, bardziej "w teren" 🙂 a nie we flagowca...

ale jaki tanszy? co chinski? masz jakis polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosz
Dnia 25.05.2019 o 09:41, Gość Burrito napisał:

ale jaki tanszy? co chinski? masz jakis polecic?

No moim zdaniem powinien mieć dobrą baterię, w porządku aparat.. i tyle ;) A poza tym niech dzwoni ^^ Lepiej wybrać fajny model wśród chińskich smartfonów niż przeciętniaka znanych marek. Przyjrzyjcie się jakimś MEIZU, Huwaie czy MI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cruel

Samsung Galaxy s10 jest genialny, wytrzymały i bardzo wydajnościowy i cenowo mimo tego, że jest drogi to z Play moim zdaniem się opłaca. Jednakże jak chcesz coś co wytrzyma tydzień i każde zalanie to ew.  cat s41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×