Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki telefon dotykowy?

Polecane posty

Gość gość

Witam planuję kupić sobie nowy telefon do 800zł tylko pytanie jaki. Mam obecnie telefon olg d 605 mam go już ponad 2 lata. Mam pytania 1. Jaki macie obecny telefon (nazwa) 2. Czy dobrze się sprawuje 3. Jakie modele polecacie Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serpentynkaaa
Luna II jest fajna. Dałam za nią 700 zlotych, mam od miesiąca i sprawuje się bardzo dobrze. ;) Nie zacina, bateria niezła, ogółem dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GalaxyLovely
Moim zdaniem nie opłaca się kupować telefonów, jak można sobie wziąć u operatora sieci. Ja właśnie czekam na zakończenie umowy i biorę samsung galaxy j5 w play, z reszta popatrzcie na jego specyfikacje http://www.play.pl/telefony/samsung/samsung-galaxy-j5/ . KOCHAM <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata7778
ja wolę kupować telefony za gotówkę, ostatnio kupiłam sobie k10 w teletorium, przyjemny telefonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
Ja mam HTC One i jestem zadowolona :) Jedyne co to słaby zasięg, no ale to akurat nie zależy od telefonu, tylko operatora. Wiecie może, czy da się jakoś poprawić zasięg? Mam co najwyżej 2 kreski, czasem jest tylko jedna... Widziałam, że jest coś takiego jak wzmacniacz GSM http://www.iinstalacjekrakow.pl/wzmacniacze-gsms/ . Korzystaliście może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkun
ja mam huwaei p8 lite, ogólnie można powiedzieć, że jestem zadowolony, wychodzą dobre zdjęcia, nie ma przycinek, jedynie mogę narzekać na baterię, co prawda dostałem powerbanka w sferisie do tego telefonu więc gdzieś tam daję radę, ale zdecydowanie przydałaby się większa pojemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od prawie roku mam lenovo moto g2, nie mogę narzekać na ten telefon - robi ładne zdjęcia, bateria długo trzyma no i ma czystego androida;) teraz zamówiłam sobie w sferisie fajne spersonalizowane etui do tego telefoniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba srenovo, to dziadostwo jest gorsze od xperi np bo jak podlaczysz go do komputera to nie wyswietla ci sie prosto caly tel jako pamiec przenosna, ktorej foldery mozesz bez problemu przeszukiwac i dodawac tam cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachaelka
Luna II, mam ją drugi miesiąc i jestem bardzo z niej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Jeśli chcesz, żeby Twój telefon działał sprawnie, musisz pamiętać o najważniejszych parametrach technicznych, m. in. wielkośc***amięci RAM i pamięci wbudowanej. Warto też wybrać telefon, który będzie Ci odpowiadał swoim wyglądem. Poszukaj ciekawego modelu na http://www.cozacena.pl/telefony-komorkowe a na pewno będziesz zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lassiem
to prawda, Luna II to całkiem fajny wybór, u mnie się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekmarny
kolega ze sferisu ostatnio zachwalał sony xa, nawet chciał mi go wcisnąć, a ja w sumie poważnie zacząłem się zastanawiać nad zakupem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam w sferisie to sony, jak Ci zrobia dobrą cenę to bierz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaelkaelka
Magnus też jest fajnym telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm88
Nie do końca jest tak, że po upływie gwarancji telefon się psuje. Kupiłam co najmniej 4 lata temu samsunga s3 i działa do dziś. Fakt, znudził mi się i zmieniłam go sama ale teraz siostra go używa i co prawda wolno dość działa ale tak to nie ma z nim problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FernandaA
Sama mam Lunę 2 od premiery i jestem bardzo zadowolona z niej, sprawdza się naprawdę nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliwer
Ostatnio zamawiałem w sferisie Sony xperia z3 compact dla siostry, szukała telefonu który będzie mogła obsługiwać jedna ręką. Jest bardzo zadowolona na chwile obecna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xberry
Ja też wybrałabym Lunę 2, bo ma niezłe parametry i działa naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumosita
albo Luna 2 albo City ma też fajne parametry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skynet_pl

Skynet.pl przygotowało coś specjalnego na święta - Huawei Mate 20 Lite z 24MpiX aparatem dostępny już w cenie 1299zł! Prawda jest taka, że mało który aparat w tej kategorii cenowej potrafi dorównać temu modelowi Huawei. Jeżeli wymagasz od smartfona nie tylko aby chodził płynnie, ale także nagrywał filmy i robił zdjęcia w jakości full hd to jest to model, któru powinieneś sprawdzić! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×