Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krotkowidz

Kupno okularów. Gdzie?

Polecane posty

Gość krotkowidz

Witam. Chce jak najszybciej kupić okulary w Tarnowie albo Brzesku. Chodzi mi o to żebym nie musiała na nie czekać kilka dni. Czy znacie jakieś salony optyczne które w przeciągu kilku godzin wydaja nowe okulary? Ile trzeba czekać na okulary w salonach vision express? Z góry dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjedź do Krakowa tam mnóstwo jest budek, stoisk, czego tylko dusza zapragnie, z okularami. ceny to jakies 20zł. jesli chcesz podróbke D&G to zapłacisz z 30zł. Z Brzeska masz neidaleko więc wsiadasz w pociąg i heyah ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu chyba mowa o okularach korekcyjnych :) jest masa punktów, w których wyrabiają okulary w przeciągu kilku godzin. niestety nie pomogę, bo sama obecnie mieszkam w Krakowie, więc nie orientuję się jak sprawa wygląda w innych miastach. niemniej - warto też pomyśleć nad soczewkami, w szkla.com mają spory wybór, no i wysyłka wyjątkowo szybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych większych sieciowych salonach na pewno mają taką opcję żeby wyrobić okulary na miejscu. A nie lepiej Ci nosić szkła? Moim zdaniem są znacznie wygodniejsze niż okulary i przez internet jaksię zamawia to jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxxxxa
nie we wszystkich salonach jest taka mozliwość, bo np. filmann zamawia szkła i trzeba na okulary czekac ok. 2 tygodni. Co do soczewek to i tak się powinno mieć dodatkowo okulary, bo trudno chodzić w soczewkach od rana do nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłeś na Westerplatte w optyku? Wybór jest mega szeroki, mają szkła jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne, fotochromy, jest z czego wybierać też jeśli chodzi o oprawki. Markowe rzeczy w cenach niższych niż rynkowe. Warto sobie podejrzeć cennik na ich stronce – swiatokularow.com. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi to ja sobie oprawki wymieniam w optyku na ul. Westerplatte. Mają dużo zniżek na markowe produkty, także trochę można zaoszczędzić. Dodatkowo są promocje dla stałych klientów, więc zawsze te parę procent mniej się wyda. Więcej o ofercie i aktualnych wyprzedażach jest na ich stronie www.swiatokularow.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobrych okularach nie warto oszczędzać,w iem bo sama stoję przed tym problemem, akurat planowałam kupić te typowo sportowe na rower i znalazłam na Alledinge.com z których jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LGZTEHTC
Ja bym proponował kupić z jakiejś porządnej strony, co by być pewnym, że będą wysokiej jakości. Ja mogę od siebie polecić galeriawidzenia com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem okularnikiem z wieloletnim doświadczeniem i też wiele optyków w Krakowie zdążyłem poznać. W tej chwili te okulary co noszę to mam zamawiane w Oko Desing. Jestem zadowolony. Dobrze trzymają się na twarzy, nie uciskają, a same soczewki idealnie zrobione pod mój wzrok, nie męczę się. Dużo szczegółów o ofercie, godzinach otwarcia itp. jest na ich stronie www.oko-design.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponowałbym optyka na Krowoderskiej, a konkretnie Oko Design. Mają swoją stronę – www.oko-design.com Mega ogromny wybór oprawek, nie ma też problemu jak ktoś potrzebuje mnie standardowych szkieł. Ja u nich swego czasu kupowałem okulary sportowe i noszą się do dziś dnia bez zarzutu i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam hipermarkety gdzie sa uniwersalne okulary. Przer zakupem nalezy wykonac badania, ktore ocenia nam wade wzroku a nastepnie zostana dobrane prawidlowo. Czesto w salonach optycy zle dobieraja okulary przez co wada poglebia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje okulary są zamawiane w Oko Design – www.oko-design.com . Może u nich poszukaj szkieł. Z tego co wiem to większość mają na magazynie, więc nie czeka się długo na okulary. Jest też u nich możliwość zrobienia badań, czy reperacji okularów. Z naprawy jeszcze nie korzystałem, ale znam ludzi którzy u nich robili naprawy i sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim wypadku bardzo dobre szkła dopasowali mi w Oko Design ( www.oko-design.com ). Jak dla mnie jeden z lepszych optyków w Krakowie, a jeździło się do różnych salonów. Ogromny wybór soczewek, w tym sporo bardziej specjalistycznych. Mój znajomy który potrzebował okularów specjalnie wzmacnianych, sportowych właśnie u nich takie sobie zamawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajżeć na https://havana.pl butik mają okulary i torebki, ciuchy dla indywidualistów a nie dla tłumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał2244
Ja okulary korekcyjne zamówiłam z galeriawidzenia com. Zapłaciłam za nie mniej niż w vision express a jakość jest super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobało mi się jak byłam ostatnio w Oko Design na Krowoderskiej, chodzi mi o firmę ze strony www.oko-design.com . Mają rzeczywiście sporo soczewek różnego typu, w tym też takich mniej popularnych np. do okularów sportowych. Oprawki też są ciekawe, też dużo modeli trudno w Krakowie dostępnych. Warto do nich zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMigus
Ja podobnie jak Michał mam okulary z galeriawidzenia com i jestem bardzo zadowolona!!Mają spory wybór oryginalnych okularów w świetnych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym rozwiązaniem może być zakup okularów przez internet z dostawą do domu. Np. w sklepie kodano.pl większość okularów trafia do klienta już następnego dnia od momentu złożenia zamówienia. Mają bardzo duży wybór opraw w dobrych cenach, darmową dostawę oraz możliwość bezpłatnego zwrotu: https://kodano.pl/bezplatna-wysylka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Oko Design polecić. Mają salon na Kleparzu, dokładny adres jest na ich stronie - www.oko-design.com . Miła obsługa, zawsze są w stanie tutaj człowiekowi doradzić, czy to w kwestii soczewek czy to w kwestii oprawek. Robią badania wzroku, naprawiają okulary, można też u nich dostać szkła bardziej specjalistyczne, w tym fotochromy które ja akurat bardzo sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym doradzał salon Oko Design, sporo moich znajomych do nich na krowoderską specjalnie jeździ po okulary. Profesjonalna obsługa, nie wciskali mi oprawek które totalnie nie były w moim guście, byle tylko drożej sprzedać. Miałem też tutaj robione badanie wzroku, także okulary są dopasowane, idealnie pod moją wadę, oczy mi się tak nie męczą jak przy poprzednich które zamawiałem w salonie u siebie na dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni pomóc w Oko Design, zwłaszcza jeśli chodzi o specjalistyczne okulary. Mi tutaj zrobili szkła do gry w piłkę i sprawdzają się genialnie. W końcu mogę czuć się bezpiecznie podczas gry, a jednak jest to mocno kontaktowy sport. Salon prowadzi swój serwis na www.oko-design.com . Tutaj są namiary, godziny otwarcia i opisy szkieł które oprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw trzeba zbadać porządnie wzrok. ja cały czas chodzę do pana doktora Hanarza w gabinecie okoakcent w krakowie. Pan doktor zalecił mi stosowanie okularów z konkretną soczewką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi mi tak na szybko do głowy optyk Oko Design. Oni mają siedzibę na Krowoderskiej, dokładny adres na pewno gdzieś jest podany na ich stronie -oko-design.com. Kupowaliśmy u nich okulary dla całej rodziny. Ja noszę jedno ogniskowe, mąż progresywne i jeszcze syn nie tak dawno kupował fotochromowe i też sobie chwali. Szybka realizacja, to na pewno na duży plus bym u nich zapisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salonów optycznych jest wiele, ale wątpię by były takie, które niemal od ręki wydają okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elijas
Ja kupowałam w Optical Christex. I szczerze mówiąc na prawdę trafiłam w 10 bo wybór bardzo duzy, a obsługa pomocna. Także zadowolona jestem z zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie http://oko-design.com masz kontakt do mojego optyka, robiłam u nich już dwie pary okularów i zawsze było okej. Szybko, dokładnie, mają porządne szkła w lepszym standardzie ale cenowo jakoś idzie to przeżyć moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×