Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssssssuperhotlaskaaaaaaaaaaaa

kupował ktoś sportowe buty do biegania przez internet? pomóżcie!

Polecane posty

Gość ssssssuperhotlaskaaaaaaaaaaaa

Chodzi o to, że nie wiem ile powinny być większe niż moja stopa? 0,5 cm czy centymetr? mam 24,5 cm stopy i nie wiem jakie mam buty zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscka
Tutaj znajdziesz wiele modeli air maxów po dobrych cenach. Polecam. Sama mam dwie pary z tego sklepu i dla mnie bomba. http://air-max.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereza12
ja może nie do biegania, ale kupowałam dziecku i mężowi buty halowe, bo sobie czasami chodzą poćwiczyć na sale, i znalazłam je przez Internet w sklepie r-gol.pl duzy wybór mysle,ze mozna tam coś znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam sobie kieedyś reeboki na złotych wyprzedażach 37 rozmiar i na mnie pasowały idealnie. Teraz też mają wyprzedaż, ale tylko do dziś, jak nie zdążysz, to poluj, bo często się pojawiają. Także myślę, że rozmiary mają ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesionka88
tez zamawialam przez r-gola...:) są bardzo wygodne, znanej firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reszanka
oo ja tam zamawiać chcę też. jak jest z formalnosciami? wszytsko gra? zamawiał ktos? bo ja chce dla syna kupic i troche sie obawiam zawsze tych internetowych sklepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw ide do sklepu, mierze wybrany model i jesli jest ok to ide do domu i kupuje przez internet ;) Zazwyczaj jest taniej i jeszcze kupujac przez stronke cashback dostaje jakis % zwrotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYPiaRA
r-gol spoko! Mozesz sobie wlasnie zrobic jak tutaj radzą, czyli pomierzyć w "realu":) i kupic wlasnie na r-gol, bo ceny maja bdb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amejzon2
r-gol całkiem sie sprawdził w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzeniss
okej, czyli,ze polecacie ten sklep? Musze zobaczaczyc. a wysylka szybko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam 24,5 i kupuję adidasy rozmiar 38 2/3. Nike 39. Polecam sklep 1 sport i sarafis. Kupowałam u nich nie raz. Profesjonalna obsługa, i bezproblemowa wymiana i zwroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verte
Dobre wrażenie robi sklep Perfect Sport ( www.domenasportowa.pl ). Mam już za sobą parę zakupów od nich. Ostatnio przyszła do mnie nowa para butów do biegania crossowego typowo. Teraz na zimę właśnie takie buty najlepiej się sprawdzą. Ogólnie co do cen – to można trafić na okazje, a z innej mańki to już na dostawie sporo się oszczędza, bo oni nie naliczają tych kosztów. Także zawsze te 10-15 zł jest się do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowalam tutaj np www.senseishop.pl raczej zawsze dopasowuje idealnie do stopy, bo one i tak się rozchodza szybko, sa lekkie itp. wiec do biegowek jak najbardziej na styk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam na allinside.pl buty do biegania. Są mega wygodne oraz fajnie wyglądają. Trwałe, gdyż mam już je jakiś czas i mogę śmiało tak stwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lublinka17
ja tez najpierw mierze w sklepie a potem zamawiam w internecie,bo wiadomo taniej :) ostatnio upolwoalam takie http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Damskie/nike-air-max-90-hyperfuse-5 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryskaaaaa
Ja kupowałam buty przez internet, tutaj w tym sklepie http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Damskie/nike-air-max-2013-srebrne-rozowe. Jestem z nich bardzo zadowolona. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam z tym problemu, możesz rozejrzeć się na newbalancesklep.pl firmowy sklep New Balance, bardzo dobre buty, znajdziesz tez buty za 170zł, które są w amortyzacji bardzo dobre i jakościowo wytrzymałe, chociaż ja kupiłam takie za 300zł, bo mój model ma zastosowaną piankę amortyzującą revlite, na czym bardzo mi zależało, ponieważ biegam teraz trochę wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie przez internet zamawiam wiele artykułów sportowych,w tym ostatnio dobre okulary na rower oraz do biegania,konkretnie a stronie Shop4Active.pl mają teraz fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja miałem okazję kupować buty i ostatnio też termiczną bieliznę w sklepie teamsports.pl/ i jestem zadowolony więc myślę, że to może być taka sensowna opcja, warto na nią zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×