Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubicie zakupy w sklepach budowlanych i wnetrzarskich?

Polecane posty

Gość gość

Lubicie zakupy w sklepach budowlanych i wnetrzarskich? Takie ogólne łażenie bez celu żeby coś fajnego do dekoracji wyczaić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w łikełi lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonarra
W sumie lubi, ale pod warunkiem, że mam tysiaka w kieszeni i jest z czym iść. Bo jak nie, to już wolę w necie poszperać za inspiracjami i pomysłami, np na blogach wnętrzarskich, czy stronach od wykończeń jak Deconova, gdzie sobie poczytam co i jak warto zrobić, jakieś pomysły wpadną, a dopiero potem zbieranie hajsu i zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam:) teraz mieszkanie mam w pełni urządzone, więc łażę trochę bez sensu, czasami coś drobnego kupię. ale zdarza mi się też wejśc do meblowego i oglądać meble, albo popatrzeć na próbki paneli drewnianych i podumać, czy ten odcień podłogi pasowałby do mojego mieszkania, albo z czym by się komponował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię, ale przyznaję, że podczas urządzania domu odkryłam potencjał sklepów internetowych. Można znaleźć ciekawe, oryginalne dodatki np. Ja dużo zamawiałam ze sklepu http://behome.pl właśnie dodatków - jakichś bibelotów do domu itp. :) Bardzo ładne rzeczy, no i w końcu coś innego niż w Ikei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enej00
Nie lubię łazić po sklepach ale przez internet jaknajbardziej. Mój ulubiony - avans.pl, jak wyposażałem mieszkanie dużo i bardzo często tam kupowałem, nie miałem czasu jeździć po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniekąd tak,jeżeli mowa o internetowych sklepach z artykułami do wyposażenia wnętrz, wtedy oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze,zresztą sami zerknijcie na Euro-Zakupy.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór środków czystości w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawdomu
czasem lubie, ale komode, łóżko i materac nabyłam w internetowym sklepie http://sklep.wisad.pl jelsi nie muszę, nie łążę, bo akurat te gadzety wszedzie sa takie same a w sieci z dostawą do domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×