Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Materac do mieszkania na wynajem

Polecane posty

Gość gość

Szukam wygodnego materaca, w rozsądnej cenie do mieszkania na wynajem. Obojętnie czy sprężynowy czy piankowy, byle by wytrzymał jakiś czas i potem w razie potrzeby nie będzie szkoda go wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ostatnio szukałam kliku materacy do mieszkania które podnajmuję studentom i kupiłam na stronie producenta senna, zamówiłam, zapłaciłam i dostarczyli pod wskazany adres. Studenci są bardzo zadowoleni z materacy, podobno najwygodniejsze na jakich spali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz wygodnego materaca w dobrej cenie, to polecam http://bjas-design.pl/ . Mam i bardzo sobie chwalę. Taki materac zostanie z Tobą na dłużej, do następnego mieszkania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
senna mówisz? a rzeczywiście takie dobre są te materace? Myślę teraz nad kupnem materaca do mieszkania, a nie mam za bardzo czasu na to żeby chodzić po sklepach, wolałabym właśnie przez internet zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_moni
mają dobre materace w dobrej cenie, powiedziałabym , że to taki ekonomiczny, rozsądny wybór. "akuratne" jak nie chce wydawać dużo, a chcesz mieć coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ikea, 600 - 700 zl, sprezyny kieszonkowe. Wybierz twardy, bo jest bardziej wytrzymaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeanalizowałam ich ofertę i właśnie zamówiłam materac o nazwie senna vera. Jestem bardzo zadowolona, nie wydałam na niego zbyt wiele, zaoszczędziłam też dużo czasu, same korzyści. Oby posłużył na kilka dobrych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaALA
ja potrzebowałam dwóch materacy do wynajmowanego mieszkania, jeden kupiony w ikeii - dobry, drugi w senna i też dobry, tylko jeszcze lepiej bo wybrany rozmiar wedle życzeń i przywieziony pod drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwika_ka
szukać w internecie ofert i promocji :) ikea - wiadomo, że sprawdzone, senna - nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam jakiegoś niedrogiego materaca do wynajmowanego mieszkania i trafiłam na ten wątek. Sprawdzałam już w ikea ale nic mi tam nie podeszło. Teraz oglądam te na stronie senny i całkiem fajny wybór mają, dzięki za podpowiedź może się na jakiś zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy z senny materac termoelastyczny piankowy 160x200 za 960zł, wydaje Mi się, że cena bardzo przystępna. Zamówiliśmy przez ich stronę i dostarczyli do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena G
Moim zdaniem najlepiej będzie kupić u producenta Meble Hot, ja mam od nich wszystkie i jesteśmy zadowoleni. Wystarczy tylko do nich napisać, a jeszcze pomogą w doborze i naprawdę wyjdzie to taniej niż w jakimś sieciowym sklepie, gdzie nie dość, że się nie bardzo znają to sa one jednak sporo droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy na naszą stronę plantpur.pl gdzie znajdą Państwo ekologiczne materaca piankowe. Są to bardzo dobre materace do spania, ich użytkownicy na pewno będą zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queenmaria1
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest zainwestować w materac, co będzie służył dłuższy czas, przecież będzie na nim leżeć pewnie więcej niż jedna osoba, comforteo to dobra polska marka, co mogę ci polecić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fistaszek09
queenmaria1 ma racje, lepiej kupić coś, co będzie może i troszkę droższe, ale przy tym o wiele lepsze, polska marka jest ok, ze swojej strony moge dodać inną - Meble Marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×