Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

monitor trendów

Polecane posty

Gość gość

uwaga !!!!!!!!!!!!!!!porażka sklep beznadziejny , przysyłają po miesiącu z trudem i jeszcze całkiem co innego ,po kontakcie chętni są wymienić ale trzeba odesłać na własny koszt do Hin , USA , HONG KONG Nia polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełłłł
Ja tam zamawiałem i dostałem dokładnie ten sam produkt który był na zdjęciu. Czekałem około 14 dni. Zapewne kupie tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zachwalanie jakby co najmniej pisali ten post twórcy strony heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadazam się pisze do 10 dni a wysyłka ponad miesiac na dodatek otrzymałam zwykła podróbe robioną małymi chińskimi raczkami ;/ !!!!!!!porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszusci którzy wysyłaja chinskie podróbki i nawet nie ma podanego numeru telefonu do nich, konto maja w UK. To takie myki zeby nie dąło się ich wyłapac jak już sie nahapią kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenaaaaaaa
Ja tam nie miałam z nimi problemów. Co prawda doszedł towar po miesiącu, ale na drugie buty miałam już 15zł rabatu :) Także polecam, dla cierpliwych ;) Najlepiej kontaktować się przez facebook'a z nimi, odpisują od razu. Plusem jest bezpłatna wysyłka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A buty podróbki ? Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
podrobki! odradzam, chinski badziew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KU
U mnie wszystko bardzo pozytywnie - szybko, zgodnie z opisem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KU
u mnie buty zgodne z opisem, szybko - optymalnie - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep katastrofa.Ponad miesiac czekania.Towar nie zgodny z opisem.Tandetnie podrobiona bluza zary.Nadruki na bluzie smierdzialy nie do zniesienia.Nie polecam.Po kontakcie z firma i lekkim postraszeniu opis bluzy na stronie szybko ulegl zmianie.MASAKRA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga złodzieje !!!!! Kupiłam w monitorze tendow sweter 15 .12 . 2014 roku do dzisiaj nie dostałam towaru . 1000 wysłanych maili z zapytaniem - zero odpowiedzi . Brak kontaku ! Jeden wielki przekręt ! Porażka . Mój błąd nie pomyslałam ze tak można oficjalnie wyłudzić kasę od ludzi , bez żadnych konsekwencji . OSZUŚCI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep sprzedaje podróbki, co prawda zdjęcia są oryginalne ale na tym się kończy, posiadam oryginalne buty dkny kupione w sklepie dnky w stanach z certyfikatem natomiast to co oni przysłali mnie załamało, chińska tania podróbka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może moje pytanie wyda Wam się infantylne ale czy naprawdę nie można nic zrobić aby odzyskać przelane pieniądze??? Czy komuś się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , czy ktoś może z Państwa zna adres na który mogę zwrócić zakupiony u nich produkt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś może z Pantswa wie na jaki adres mam zwrócić zakupiony u nich produkt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaglabi
To jest adres z którego dostałam zwrot pieniędzy za niedostarczony towar... nie będę ukrywać, że odzyskanie pieniędzy nie było łatwe i szczerze odradzam zakupów w tym sklepie. Może ten adres jakoś Ci jakoś pomoże. Pozdrawiam. ul. BANDROWSKIEGO 14 33-100 TARNÓW PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×