Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuziawietrzniak

Najlepszy balsam ujędrniający, wyszczuplający Waszym zdaniem to?

Polecane posty

chce sobie kupic jakis naprawde dobry ujedrniajacy balsam, albo nawet cos wyszczuplajacego, cos co zdredukuje zbedna skore, co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOREAL
loreal perfectslim system antycellulitusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczyttałam, ze kosztuje 54zl około... a coś z garnier, jak sądzicie? bylam na topie o rollonie garniera, ale cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda tani nie jest
ale dziala szybko sie wchlania nie pozostawia tlustego filmu na skorze latwy w nalozeniu tylko zapach troche mocny ale tak to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od roku używam NIVEA Q10, i dla mnie jest to najlepszy balsam ujędrniający jaki kiedykolwiek miałam, i na żaden bym go nie zamieniła. Tylko trzeba się smarować REGULARNIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden balsam nie da takich efektow jak regularne cwiczenia, np. aerobik :) Ale mozna tez cwiczyc samemu w domu, efekty powalajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Ja używam kosmetyków wyszczuplająco- antycellulitowych z FABERLIC i są to moje kosmetyki numer 1.Oczywiście same kosmetyki nie wystarczą zapewne ale z dawką ruchu pomagają.Chcesz wiedzieć więcej pisz na meia:megi48@op.pl lub gg:731188Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanek
Ja z koleji zainwestowałam w inneov-cellulit, nutrikosmetyk, który sie rozpuszcza i pije. I powiem Wam, że w połączeniu z ćwiczeniami i dietą efekty są poprostu PORAŻAJĄCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami80
fakt-nivea Q10-rewelacja a tak kupiłam właśnie: galenica elancyl zel na celulit..tani nie jest..80zł i kupuje na rozstępy..tez z 90 zł:/ ale inwestycja mam nadzieje ze sie bedzie opłacała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivea Q10- kaszana
klei sie i smierdzi nidy wiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statuetka
VICHY,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mUcia -*
ja tam zawsze patrze albo na damska torebke (torebka.kafeteria.pl) albo na wizaz własnie. ;) chciałam kupic zółty loral, no i najpierw zobaczyłam opis na torebce i cene na torebce było 10 zł . a kupiłam za 9.99 ;):D fajnie fajnie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
Yves Rocher zielony z masażem i serum 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wznawiam wątek, już minęło trochę od ostatniej wypowiedzi, a na rynku na pewno pojawiło się wiele więcej produktów, które poprawiają jędrność naszej skóry - może macie jakieś zagraniczne" perełki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala w spodenkach
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarciiac
Odświeżam temat. Kto co poleca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć jaki tyle tego jest na rynku, ja stosuj****lsamy tej firmy zobacz film http://zakupy-przez-internet.pl.tl/ Lecz myślę że wszystkie mają i wady i zalety a decyduje przyzwyczajenie do jakiegoś produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha87
serum wyszczuplające do ciała z colway. Jedyny taki balsam, który zawiera składnik aktywny lipout- aktywuje proces spalania tłuszczu w podskórnej tkance tłuszczowej, redukuje jej nadmiar i remodeluje sylwetkę, poprawia elastyczność, ma działanie antycellulitowe. Podnosi miejscowo temperaturę. Jeśli po aplikacji dodatkowo owiniesz się folio, to można mocno poczuć tą wyższą temperaturę. Skóra po nim jest bardzo gładka . Można kupić tutaj https://spa.colwayinternational.com/ Jest w serii Anti Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×