Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbbjwjjw

poszukuje nazwy i produktu firmy Yves Rocher- pilnie prosze

Polecane posty

Gość bbbjwjjw

chodzi o dwufazową wode toaletową lub tez to byla woda perfumowana, niebieska wysoka buteleczka z plynem jakby takim oleistym o nieziemsko zmysllowym zapachu- spray! prosze o pomoc w odnalezieniu nazwy i dostepnosci produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbjwjjw
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukalam w necie ale nie mogę
nic znaleść na temat tej wody:-oWiem o jaką wodę Ci chodzi,wachalam ją kiedys u jakiejs znajomej,dawno i miala fajny zapach:-0Samam jestem ciekawa jak on sie nazywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukalam w necie ale nie mogę
szkoda byloby gdyby ja wycofali ale mam nadzieje ze jeszcz ja produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jest. Tzn w wysokiej butelce jest uwięziona oliwka do ciała, a seria składa sie z perfum, żelu pod prysznic, mleczka do ciała i kremu-balsamu na dzień. Faktem jest, że coś mi to dwufazowe zniknęło z widoku ostatnio, może już nie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie Yves rocher nie znalazłam, przejrzałam ostatnie oferty wysyłkowe i zniknęło... ale może zadowoli Cię jakiś inny kosmetyk z tej linii, bo na ten dwufazowy preparat, to chyba nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbebbebe
dzieki za info piekny to zapach byl, no niestety nic innego nie szukam, tylko tej oliwki dwufazowej, szkoda ze tak przyjemne kosmetyki wycofuja no trudno, bede musiala poszukac czegos innego, jeszcze raz dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×