Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość splendidodo

Prezent dla męza - dlugopis lub pióro Parker

Polecane posty

Gość splendidodo

czy to fajny prezent dla męża?? Pracuje w biurze, zawsze gdzie jestesmy zwraca uwagę na to czym kto pisze.. ostatnio mu sie spodobały pióra Parker.. tak sie zastanawiam czy będzie tym pisał.. bo moze lepszy długopis.. sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nowy laptop? Na swiatlaptopow.pl maja ich ogromny wybór:) Jeśli pracuje w biurze to na pewno mu się przyda. A co do pióra lub długopisu sprawa jest bardziej skomplikowana-wszystko zależy od jego preferencji. Ja na przykład nie lubię pisać piórem i staram się tego unikać, a niektórzy wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem kupno laptopa na prezent dla męża jest dobrym prezentem :) Sama bym chciała dostac taki prezent. Ostatnio właśnie w sklepie swiatlaptopow.pl widziałam ślicznego czerwonego HP mini, który jestem moim faworytem na liście tegorocznych prezentów pod choinkę :) Tylko to już jest niestety większy wydatek, więc trzeba to przemyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
super prezent,oczywieście długopis a nie laptop.Ja jednak wole pisać długopisem,pióro to raczej do leżenia na pamiątkę.Też kocham dobre długopisy i niestety musze sobie je sama kupowac.Także śmiało możesz kupować skoro Twoj mąż widać że też sie lubuje w takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splendidodo
laptopa juz mamy, wiec niepotrzebny jest 2 a moze kupie komplet - pióro i długopis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajny prezent
proponuję komplet albo sam długopis (nie każdy lubi pisać piórem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartosciowyprezent
Dla mnie strzał w dziesiątkę. Sama dałam swojemu wygrawerowany długopis i był zachwycony. Koleżanka poleciła mi fajną stronę i tam znalazłam idealny prezent dla niego:) http://pioro.co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam,ze pomysł na prezent jest bardzo fajny,ewentualnie poddaję propozycję eleganckiego,markowego portfela,a ten znajdziesz na Sklep.Krenig.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcze
bardzo fajny pomysł :) ich długopisy sa najlepsze na świecie i warto zawsze trochę wiecej zainwestować. ja swoje zakupiła ma stornie https://www.inbook.pl/ maja tam duży wybór Parkerów i w fajnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasa1
Bardzo dobry pomysł, bo sama też na to wcześniej wpadłam i go zrealizowałam:D na pioro.co znalazłam fajny grawerowany w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS 04
Z tym grawerem to nie jest taki głupi pomysł. Sprawdzę sobie ten sklep Pioro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnasiebieja
Zdecydowanie Pióra Parkera z pioro.co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e5e5
Teraz coraz mniej się pisze ręcznie, myślę, że w biurze pisze głównie na komputerze, więc nie wiem czy pióro czy długopis to taki fajny prezent. Ja bym polecał jakąś fajną koszulkę, może np. Surge Polonia http://www.bron.pl/odziez-obuwie-plecaki/koszulki/koszulka-patriotyczna-surge-polonia-wz-witold-pilecki-meska-biala mają naprawdę pomysłowe wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taką okrągłą datę szukasz pewnie czegoś eleganckiego? Na Twoim miejscu kupiłabym zestaw pióro z długopisem na przykład coś takiego jak mają na stronie www.papiernozyce.pl. Myślę, że powinno mu się spodobać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola9
Ciekawe, prezenty są w internecie. Co jak co ale to jest skarbnica wiedzy. Myśleliście o tym, zakupić mężowi http://www.ultra-elektro.pl/187-dlugopisy-3d długopis 3d? Przyda mu się, jeżeli jest np architektem, choć jako ciekawy gadżet również spełnia swoją rolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×