Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kostunio69

prezent dla żony pomoc

Polecane posty

Gość kostunio69
Przepraszam cos sie nie wkleiło jak powinno. Kod aukcji na allegro 5732368245 lub 5813920960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac99
Ja swojej kobiecie kupiłem biżuterie ze sklepu www.lejdi-sklep.pl a dokładniej Szklane kolczyki + zawieszka Swarovski, szklane serce, pokryte 18K złotem na pewno będzie bardzo zadowolona z prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może biżuteria jest dobrym pomysłem na prezent dla żony,co o tym sądzisz? Bo fajne komplety w tym naszyjniki,kolczyki widziałam na BestBizu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli twoja żona lubi pić kawę to możesz podarować jej ekspres na kapsułki. Jest praktyczniejszy od zwykłego bo nie trzeba myć dzbanka. Kapsułki mają różne smaki i rodzaje a bywają zestawy gdzie masz mix wszystkich rodzajów kaw. Wyszukaj sobie na stronie espozywczak.pl tam są i ekspresy i zestawy kapsułek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś żeby jej serce mocniej zabiło? :) Lot paralotnią dla dwojga.... ? coś takiego.... sporo podobnych opcji znajdziesz na wyjatkowyprezent.pl bo i ja z temtąd mam ten pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo fajny pomysł,ewentualnie lot balonem plus do tego taki praktyczny podarunek jak np zestaw kosmetyków do makijażu,te możesz taniej znaleźć na MocUrody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zauważyłem, że sporo ludzi teraz poleca tą stronkę z wyjątkowymi prezentami :) z tego co patrze to nawet taniej niektóre rzeczy wychodzą niż normalnie w necie jak się szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhhh też mam ten sam problem co roku, zwłaszcza ze jest bardzo duzo okazji, przy ktorych wypada dac prezent. Tu masz juz gotowe i przygotowane prezenty, może znajdziesz coś co Twoja żonka lubi https://sklep.szykownydom.pl/prezenty-do-domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zerknij na Euro-Zakupy.pl tam z pewnością znajdziesz ciekawy i atrakcyjny prezent dla żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oryginalne,eleganckie perfumy. Na pewno znasz swoją żonę i wiesz z jakiego zapachu najbardziej się ucieszy,zerknij na Refan-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna biżuteria ręcznie robiona jest na galerii rękodzieła www.srebrnaagrafka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna111
Biżuteria to dobry pomysł. Coś ładnego można znaleźć w sklepie http://www.ethomas.pl/index.php/pl/ jest tam biżuteria ze stali chirurgicznej, czyli jest tańsza, ale nie śniedzieje i nie rdzewieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak mój maż obsypuje mnie prezentami. OStatnio kupił mi fajna bielizne z tego sklepu http://wzaufaniu.pl/. Najlepszy efekt był jak się w nią ubrałam :) Teraz sama sobię coś zamówiłam i zrobie mu niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmaa
A ja nie lubię bizuterii, mam tylko w uszach kolczyki ale za to ucieszyłam się z nożyczek do cięcia drobiu z gerlacha bo zawsze mi takich brakowało do porcjowania kaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Prezent bardzo łatwo wybrać jak wiesz czym żona się interesuje. Ja ze swojej strony zapraszam do obejrzenia produktów w sklepie internetowym Margot Beauty Solutions, są tam bardzo fajne produkty do pielęgnacji, żonie na pewno się spodoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha1994
ja sama wybrałam sobie prezent przy okazji zakupów w sferisie ;d może czytnik książek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze dobry prezentem jest bizuteria ale kazda kobieta wie czy sie naszukales troche czy wzialem cokolwiek jakies zwykle kolczyki. Bardzo czesto dziewczyny same sobie kupuja np srebrne kolczyki proby 925 bo to dobra proba a bizuteria nie jest droga np na topsilver pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keniko
Moja chciała bardzo dostać nową prostownicę i też taki prezent kupiłem:) bardzo pomogła mi z wyborem odpowiedniego modelu który zamówiłem w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×