Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy pomocy

prostownica

Polecane posty

Gość pomocy pomocy

wiem,ze taki topik juz byl ale nic tam ciekawego nie znalazlam.........dziewczyny,doradzcie jaka prostownice kupic... bede wdzieczna..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyliss sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sushitka
oj, nie wiem. Wiem jedno: ja kupiłam taka za 30 zł i strasznie i włosy zniszczyła. Wiec chyba kup troszke lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sushitka
a jaka ich jest cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy pomocy
ale glupi nick dalam,trudno juz... cholewcia,nie wiem sama bo tyle tego jest,ze nie wiem na co sie zdecydowac. moj fryzjer tez ma babyliss ale taka stara. cholewcia,nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Philipsa z ceramicznymi płytkami oczywiście...taką z grzebyczkiem...on trochę utrudnia prostowanie,ale dzieki niemu włoski są dobrze rozdzielone...ogólnie jestem bardzo zadowolona...zapłaciłam za nią coś ok.150 zł...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze na Allegro
do sava, ta prostownica jest ze zbiornikiem na wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam wszystkim i zawsze ceramiczna prostownice WIGO tą szeroką kupilam ją 2 lata temu na Allegro za 230 zl prostuje włosy srednio co 3 dni i nie mam ani troszke zniszczonych dodatkowo je co miesiac farbuje pozatym kupilam ją w specjalnym sklepie fryzjerskim nie polecam ani tych na parę ani tych , ktore kosztuje 50 zl na przyklad bo to badziew i niszczy wlosy lepiej zaplacic wiecej i miec dobry sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margines
kupiłam prostownice Philips Girl Glam HP 4680/00 na ceneo jakies pół roku temu i jestem bardzo zadowolona. Fakt, uzywam dobrych kosmetyków specjalistycznych podczas stosowania prostownicy i nie zauwazyłam radykalnego niszczenia przez nia włosów. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztanowiec
Ja polecam Babyliss :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im wiecej V tym lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya_w_22
ja też mam wigo szeroką i jest super, słyszalalam plotki że odpada w niej ceramika u ciebie po 2 latach nic sie nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzka
Ja uzywam prostownicy VIDAL SASSOON z ceramicznymi płytkami,waska i jestem bardzo zadowolona.Zapłacilam ok 140 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyujryujr
uuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 pac
wypackam was pala po twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola light
ja mialam kiedys zwykla prostownice za 50 zl teraz dostalam pod choinke od chlopaka prostownice philips salonstraight ION jestem bardzo zadowolona, nie niszczy wlosów grzeje sie w ciagu 30 sek , mozna ustawiiac samemu temp , doatkowo wytwarza jony dzieki kttorym wlosy sa naprawde dlugo wyprostowane mimo niesprzyjajacych warunkow atmosferycznych, oczywiscie jest cermaiczna wedlug mnie roznica ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy pomocy
tja,teraz to juz mniej wiem co na poczatku. ale dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppp
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phillips - taka z jonizajcą. Ok. 200 zł, ale tez mozesz samoczielnie ustawić temperaturę odpowiednią dla twóich włosów. A jonizacja pielegnuje włosy i zapobiega wysuszeniu i spaleniu. Jest świetna. Ja mam kręcone włosy a po zastosowaniu sa idealnie gładkie. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×