Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dora86

Robot kuchenny

Polecane posty

Dziewczyny proszę o radę, jestem na kupnie robota kuchennego, mam budżet przeznaczony na niego 500 zł. Znalazłam taki TRISTAR MX-4163, w sferisie za ok 415 zł na wyprzedaży, wydaje się fajny, ma dużo funkcji. Miałbyście do czynienia z tą marką Tristar? Warto im zaufać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccelinka
Jeśli chodzi o ten robot co jest na wyprzedaży w sferisie to nic Ci nie powiem na jego temat bo go nie znam. Mogę ci polecić robot kuchenny którego sama używam od trzech miesięcy. Widziałam że jest też dostępny w sferisie, trochę drożej wyjdzie niż chciałaś przeznaczyć https://www.sferis.pl/robot-kuchenny-bosch-mum-52120-700w-bialy-p246899 Bardzo funkcjonalny, jest optymalnej wielkości i bardzo cichy. łatwy w obsłudze i w myciu. Spokojnie wyrobił ciasto drożdżowe, posiekał warzywa na surówkę, zrobił koktail. Dokupiłam 2 tarcze do ziemniaków i frytek - strzał w dziesiątkę, domowe frytki dosłownie w minutę. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parola
Ten robot co poleca ccelinka jest super, korzystam z niego już od dłuższego czasu, produkt godny polecenia i cena w sferisie też jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę droższy a dużo lepszy BOSCH MUM 4856 EU, też widziałam go w sferisie. Sprawdzona firma Bosch a duży plus to wiele możliwości rozbudowy. Cena to ok. 500/600 złotych w zależności od sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robot to zdecydowanie Kenwooda. Osobiście polecam taki model https://www.al.to/p/406039-robot-wieloczynnosciowy-kenwood-fdm301ss.html :) spokojnie mieści się w widełkach cenowych, na naprawdę dużą moc, aż 7 programów, jest łatwy w obsłudze i zajmuje niewiele miejsca. No i ma naprawdę dużo akcesoriów jak ostrza szatkujące, tarcze do krojenia w plasterki i tarcia, blender czy trzepaczka. No i wyciskarka też jest bardzo fajna. Misa jest pojemna a sprzęt bezpieczny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roboty, to najlepsze kenwood robi www.kenwoodworld.com/pl-pl/titanium ja taki mam i super sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robot kuchenny to mega przydatna rzecz, warto zainwestować bo to się potem zwraca. Ja mam Kenwood i nie mogę powiedzieć na jego temat ani jednego złego słowa, same pozytywy. Pomaga we wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tostttt
zawsze wybieraj marki sprawdzone, takie jak np. kenwood, oni mają super roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×