Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ogrodniczka3333

Sztućce DUKA

Polecane posty

Gość ogrodniczka3333

Szukam opinii nt sztućców ze sklepu Duka Bo szukam czegoś prostego, klasycznego i w dobrej cenie też, nie ukrywam Z Ikei też mi się podobają ale słyszałam że mogą rdzewieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie raczej zawsze miały dobre Ja bardziej ich porcelanę i garnki znam, sztućców akurat nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten sklep , świetne akcesoria i przybory kuchnne, fajna stylistyka i całkiem porządne jakościowo, sztućce Duka też ma dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych sztućców nie mam, ale mogę Ci polecić inne, z których non stop korzystam i muszę przyznać, że są naprawdę dobrej jakości. Chodzi mi o sztućce od www.gastromarathon.pl. Tam mają sztućce renomowanych firm, bardzo ładne, właśnie takie klasyczne, uniwersalne i w dobrej cenie. Naprawdę warto w nie zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redast
Jeżeli chcecie w coś zainwestować, to polecam sztućce firmy Amefa. Przed zakupem miałam wątpliwości. Nie znam , nigdy nie używałam, w rodzinie też nikt nie znał. Wszyscy oczywiście byli za Gerlachem., ale z przekory nie posłuchałam. Poczytałam trochę w internecie i okazało się, że to bardzo znana firma w Europie i nie tylko, zaopatruje np. hotele sieci Hilton, a one na pewno nie kupują byle czego. Skoro oni mogą to ja też . Nie zaszalałam zbytnio, bo tylko komplecik na 6 osób, ale na razie wystarczy. Nie mogłam tego dostać, tam gdzie mieszkam, ale od czego jest internet http://www.goblet.pl/szukaj/amefa-sztucce-1120-cuba-24-szt-6-os-polysk-pudelko.html?search=product&string=cuba&search_top=&ob=p.priceAn&od=ASC . Jak będę w potrzebie dokupię na sztuki . Mam piękne sztućce i nie zawaham się ich użyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×