Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ulubiona herbata

Polecane posty

Gość gość

Jaką herbatę najczęściej kupujecie - czerwoną czarną czy zieloną? W herbaciarniach czy w normalnych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona w biedronce, czasem w herbaciarni, a czasem szara w sklepie wysykowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie tak jest z herbata no no tak wlasnie jest no niestety bez problemu jest w ogole nic nie ma 👄 www.youtube.com/watch?v=aHLH7L_I1wQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mas KOT ka
od jakiś 8 lat zielona, zielona i tylko zielona, smakowa, bo oryginalnej zielonej nie jestem w stanie wypić, przedtem piłam czerwoną smakową kupowaną w herbaciarni na wagę, czarnej nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mate i oryginalna zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysyłkowo smakowe i sypane, zielone i normalne w polomarkecie. z bio active teraz niezłą mają na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio widziałam w polo liptony w dobrej cenie. Calkiem dobra herbata, jak ktos nie lubi liściastych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitkacka
a powiedzcie mi - jaka jest wasza ulubiona herbata owocowa? chcę trochę poszerzyć swoje horyzonty smakowe :-) Chętnie jakiejś spróbuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roojova
Bardzo dobrą herbatę z tego co pamiętam to miało teekanne - te smaki świata sobie spróbuj. To nie są herbaty tylko owocowe, ale jakieś tam pojęcie będziesz miała na temat tego jak smakują różne rodzaje herbat tkaie jak roiboos, zen chai albo jakieś inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Famka
Z teekanne bardzo dobre herbaty, ja jeszcze polecam lipton i ramsey. Innych raczej nie zdarzało mi się pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wellness0
Zielona z nuta cytrusową i zazwyczaj kupuje ją w marketach bo niestety jestem leniwa i nie wędruje po mieście w poszukiwaniu herbaciarni ;) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×