Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosSram

wkurzyłam się dziś na rossmana

Polecane posty

Gość rosSram

Chciałam kupić sobie perfumy. Poszłam tam, zaczęłam wąchać, ale testerów było niewiele, a częśc z nich puste! Połowa w ogóle nie miała testerów, więc psiknęłam jedną perfumą w nakrętkę. Zaraz podleciał do mnie ochroniarz z pretensjami. Ja rozumiem, że potem nikt nie chce kupowac takich perfum, ale to co do cholery, mam wybrac sobie perfumy sugerując się opakowaniem??? Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmmnnbb
tez to zauwazylam , ze testery sa puste, ja do rossmana chodze i chodzic bede bo lubie ten sklep , mnie jeszcze wkurza tam jedno czasem jak sie dluzej nad jakims produktem zatrzymuje to zaraz mam wrazenie ze ktos mi patrzy na rece czy czasem nie ukradne tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to specyficzny sklep :) droższe perfumy i wody toaletowe są zamknięte w gablotce i nie ma możliwości ich powąchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosSram
tak ale ja wcale nie chciałam powąchac tych ekskluzywnych tylko te za 30-40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bardzo lubię ten sklep
ale czasem mam wrażenie , ze ochrona ma wiecej do powiedzenia niż ekspedientki . SĄ OKROPNI . A co do perfum to się zgadzam , sama tam kiedyś kupowałam coś mężowi i odniosłam wrażnie że pani mnie obsługujaca nie ma pojęcia o perfumie o który pytam. Oczywiście chwlilę stałyśmy przy tej otwartej gablocie i kto sie momentalnie pojawił -OCHRONA>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszyła mnie twoja
historia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×