Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KrzysiekH

zakrzywione telewizory

Polecane posty

Gość KrzysiekH

Co sądzicie o zakrzywionych modelach telewizorów? Podobają Wam się? Gdzie je stawiacie? Płaskie można wieszać na ścianach, czy to dobry ruch producentów, żeby zaokrąglać rogi? Zastanawiam się nad takim, ale nie jestem przekonany, czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitchi
A czemu nie? Jak dla mnie są fajne, bo kosmiczne, kojarzą mi się z filmami s-f z dzieciństwa. Sam się zastanawiam nad serią cr850 Panasonic. Zakrzywione i mają Firefox OS, dwa punkty zachęcające dla mnie. Czekam jednak na opinie, bo na razie to świeżaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie nie kupię, bo finanse nie pozwalają, ale jak dla mnie to fajny ruch w przyszłość. taaa, o cr850 panasa słyszałem, ale sam celowałbym w niższej klasy model własnie ze względów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy wiecie dlaczego zrezygnowaliśmy z krzywych kineskopów. Krzywe jest kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie jest kiepskie. Mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Ja jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cr850 Panasonic to jakaś nowość. Mało informacji w necie. Co o nim wiesz, że Cię interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakrzywione telewizory to lepszy obraz do oglądania. Jeżeli masz w planach kupić taki telewizor a cenisz sobie czas polecam odwiedzić stronę internetową http://www.cozacena.pl/ Tu bez wychodzenia z domu i biegania po sklepach porównasz sobie ceny interesujących ciebie telewizorów i otrzymasz najlepszą ofertę na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×