Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zegarki

Polecane posty

Gość gość

co sądzicie o "markowych" zegarkach ze sklepów internetowych? można tam dostać coś oryginalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od sklepu ale znam kilka w kórych można dostać markowe zegarki i wcale nie są drogie. meżowi kupowałam na ewatch.com.pl i nosi go cały czas tak mu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie zegarki najlepiej kupować w sprawdzonych miejscach jak np. http://zegarki-magar.pl/ ja stamtąd mam zegarek damski Tissot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam allinside. Bardzo dobre rzeczy mają, akurat zegarka nie mam od nich, ale mam tablet i telefon działają bez zarzutu i zastanawiam się nad zegarkiem sportowym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramonkaka
W internecie na pewno jest większy wybór, np. ostatnio wyszukałam taką stronkę: http://tulus.pl/pl - mają też sporo promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semisweetka
Można kupić oryginały, ale można też je kupić znacznie taniej jeśli korzysta się z darmowego monitorowania cen spyllo.pl. Spyllo informuje o tym, kiedy cena produktu się zmienia. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Ja ostatnio zaoszczędziłam około trzysta złotych na zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie oferta, którą znajdziesz tutaj www.poisonstore.com jest odpowiedzią na twoje potrzeby. W internetowym outlecie znajdziesz niemalże wszystkie marki oryginalnych zegarów takich jak dla przykładu Michael Kors czy Emporio Armani po niskich w porównaniu do sklepowych cenach . Mimo, ze jego siedziba jest w UK to zamówienia realizowane są bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×