Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka81

ZESTAW DO PIELĘGNACJI STÓP RAJSKA PLAŻA - AVON

Polecane posty

Gość Agnieszka81

Oferuję zestaw do pielęgnacji stóp "Rajska plaża" o zapachu kokosowym. W skład zestawu wchodzi: chłodzący spray do stóp i scrub do stóp z piaskiem i morską solą. Cena katalogowa (wg katalogu 9) to 11,90 + 7,90. U mnie cały zestaw za 14 zł!!! Wysyłam bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia1984
w ofercie demo jest za 11 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka81
Wiecie co? Myślę, że wiele konsultantek tak mysli ale jakoś żadna tego nie napisze. Podajcie mi choć jeden powód dla którego ja mam tracic czas na robienie zamówień, płacenie przelewów, podpisywanie umów, kupowanie próbek, katalogów, uczestniczenie w szkoleniach (i jeszcze parę innych rzeczy) ZA DARMO??? Jeśli ktoś chce mieć kosmetyki w cenie demo oferowanej konsultantkom niech tą konsultantką zostanie (myślę, że z tym problemu nie ma). Nie jestem rodzajem wspaniałomyślnego darczyńcy, który ma za dużo czasu. AVON traktuję jako sposób na zdobycie dodatkowej kasy na własne (skromne) wydatki i nie mam zamiaru tego ukrywać. Oferuję taniej niż w katalogu, więc uważam że moja oferta jest co najmniej uczciwa, bo kosmetyki dostarczam szybko i w 100% uczciwie (niekradzione, oryginalne, nieużywane). Jeśli któraś z Was, drogie konsultantki, robi to z dobrego serca gratuluję! ale nie mam zamiaru tego powielać. "Nie-konsultantki" informuję natomiast, że konsultantka wcale kroci na tych zamówieniach nie zarabia, a te konsultantki którym udaje sie wyciągnąć niezłą sumę muszą ciężko na to pracować przez cały miesiąc (to pełny etat!). Nie oczekuję pomnika za to, że jestem konsultantką, ale NAUCZCIE SIĘ WRESZCIE, ŻE NA ŚWIECIE NIE MA NIC ZA DARMO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak długo
jak długo musiała bym czekac na przesyłkę jeśli jestem z Katowic? Bo jak nie długo to jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
towar wysyłam jeszcze tego samego dnia w którym otrzymam wpłatę (zobaczę należność na koncie) chyba że to będzie po południu wtedy wysyłam na drugi dzień rano (od klienta zależy czy chce przesyłkę priorytetową czy zwykłą - taniej i wolniej czy drożej i szybciej). Myślę że do Katowic zwykłą paczką dojdzie w około 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile koszyuje wysylka
czyli ile zaplace w sumie) nie priorytet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłka krajowa (paczka nie priorytet) będzie kosztowała 6 zł (koszty pakowania +wysyłki). Wszystko zapakowane starannie żeby nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. Wysyłam w dniu otrzymania pieniążków na konto (chyba, że to sobota lub wieczór - wtedy następnego dnia rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna czy powyższa odpowiedź jest kierowana do mnie (ja nie jestem z Katowic), ale nie ma sprawy - skontaktuję się wieczorkiem i wszystko się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest bez sensu
razem z wysyłką zapłaci się 20 zł, czyli wyjdzie drożej niż w katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest bez sensu, ponieważ zestawu nie ma w katalogu 8 (będzie w 9) a u mnie można mieć go już teraz. Myślę że 20 groszy różnicy to chyba nie robi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie to sie nie oplaca
a jeszcze jest ryzyko, ze sie wysle pieniadze i nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś sobie życzy mogę ten przedmiot wystawić na Allegro wtedy kupujący poznaje dane sprzedającego (zweryfikowane przez Allegro), ma możliwośc wystawienia mu komentarza i jest (tak mi się wydaje) przynajmniej trochę pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wchodzi jeszcze opcja osobistego odbioru (płatne przy odbiorze) - ale to dla mieszkajacych w pobliżu Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×