Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_I_N_I_A

Znacie jakies tanie ksiegarnie internetowe?

Polecane posty

Gość M_I_N_I_A

Moze znacie jakies fajnie ksiegarnie internetowe, gdzie moge tanio i bezpiecznie kupic sobie kilka interesujacych mnie ksiazek, chodzi mi przede wszystkim o ksiazki dotyczace przepowiadania przyszlosci, jasnowidzenia i roli tych zjawisk w dzisiejszymspoleczenstwie (pisze prace na taki temat) Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margines
Fajna jest księgarnia na ceneo....możesz sprawdzc tam, w której księgarni wysyłkowej kupisz daną lekturę najtniej. Fajna sprawa! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do margines
a mozesz podac lonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do margines
mialo byc linka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam księgarnię www.fiszka.pl Przesyłka tylko 4 zł Priorytet, a ceny dużo niższe niż w merlinie i u wydawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_I_N_I_A
dzieki za adresy i prosze o wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati24
www.libre.pl nowa księgarnia mojego kolegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam allegro
bo w księgarniach wysyłkowych jeżeli faktycznie książki są taniej, to zedrą z Ciebie skórę za wysyłkę i wyjdzie na to samo jakbyś kupiła w księgarni. wiem, bo sama chciałam zamówić 2 książki, ale po przeliczeniu cen plus kosztów wysyłki wyszło mi drożej niz u mnie w księgarni, natomiast na allegro zakupiłam i z wysyłką zaoszczędziłam jeszcze prawie 6 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eczytam
Bezpieczne i TANIE zakupy. Ebooki, audiobooki, e-gazety, lektury, bajki, nauka języków, Harlequiny. Tysiące tytułów. Książki elektroniczne EPUB, PDF, MP3, MOBI. http://sklep-ebooki.nextore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dużych miastach są księgarnie/antykwariaty, które skupują książki. Potem można wybrać ciekawe propozycje i bez kosztów wysyłkowych, odebrać w punkcie(biurze sklepu). Bardzo różnorodne propozycje, o połowę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasnia-niebieska
ja polecam sklep internetowy prolog 24. Ksiazki sa nowe i czesto tansze o ponad polowe. Przesyłki przychodza w terminie i bez uszkodzen. podczas rozmow telefonicznych pracownicy sa mili i udzielaja wszelkich odpowiedz i wywiazuja sie z zobowiazan. szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SukienkomaniaczkaA
No oczywiście, że znamy, ja czytam dużo książek, i na pewno nie odstawię ich na rzecz komputera, który moim zdaniem jest w dużej mierze pożeraczem czasu. Nigdy komputer nie zastąpi normalnego pisania książek, dlatego też warto znaleźć sobie źródło tanich książek i warto znaleźć czas, aby te książki czytać. Moją ulubioną ksiegarnią jest http://pouczyc.pl, mają tam cały czas wyprzedaż, jak za książki płacę po 5 zł, albo po 8 zł, a dla dzieci nowe książki są już od 2 zł to ja nie znam lepszej i tańszej księgarni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często kupuję książki po prostu na Allegro. Tam wychodzą zwykle najtaniej, nawet po dodaniu przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzona tania księgarnia oferująca ebooki? Taka gdzie można płacić kartą kredytową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną z tańszych księgarni w której robie zakupy jest księgarnia www.TaniaKsiazka.pl . Wszyscy moi znajomi robią właśnie u nich zakupy . Ja kupowałem podręczniki mojemu synowi w dobrych cenach bo otzrymałem zniżkę 15% a można nawet uzyskać 21% ! :D Dostał jeszcze jakieś gadzety szkole i wysyłkę miałem za darmo . Dla siebie kupiłem kilka ciekawych książek także w promocyjnych cenach . Kocham czytać ! Także polecam i udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam u nich komplet książek do 4 klasy. Oprócz podręczników udało mi się skompletować również przybory szkolne dla córki. Zakup zaliczam do udanych, zaoszczędziłam czas i sporo pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiscie prawda, bo my sami kompletowaliśmy dla synka podreczniki. I jeszcze wiem ze moja chrzesnica jest fanką wszystkiego od Nici to tam też ja zamówiłam jej kilka rzeczy do szkoły. bardzo przyjemnie robi sie tam zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim wyruszycie na zakupy rzeczy do szkoły, sprawdźcie ofertę w gazetkach na okazjum.pl, na pewno skrócicie czas poszukiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z księgarni internetowych najbardziej polecam www.podrecznikowo.pl w tym roku kupiłam tam wszystkie podręczniki szkolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od paru ładnych lat kupuję na http://taniaksiazka.pl ;) jak dla mnie super księgarnia, każde zamówienie zrealizowane dokładnie i szybko :) z resztą na opineo mają 98% poleceń także nie tylko ja jestem nimi tak zachwycona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowując się do matury dużo pomocy naukowych kupiłam tutaj www.ksiazkaiprezent.pl. Ale jest tu tez wiele innych książek. Ceny są naprawdę dobre i przy zakupach klienci dostają prezenty za darmo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgarnia Orla :) Bardzo lubię zamawiać tam książki, bo mam je praktycznie na 2-3 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypryśna
A inbook.pl? Mają przecież super ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto też kupować na stronach internetowych poszczególnych wydawnictw. Znak ma często świetne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawa0808
Ja korzystam z www.inbook.pl. Szeroki wybór ksiazek i szybka obsługa! Mają w dobrej cenie dostawę za 3,99 a nic mnie bardziej nie denerwuje jak płacenie jak za zboże za dostawę np. 15 zł jak w innych formach ( a to przecież 1/3 fajnej ksiązki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×